Twórca teledysków o Żabsonie: „Chamski i wyniosły”


2020.02.29

opublikował:

Twórca teledysków o Żabsonie: „Chamski i wyniosły”

fot. P. Tarasewicz

W serwisie Skrr.pl pojawił się wywiad, w którym twórca teledysków Patryk Kosmala w niepochlebny sposób wypowiadał się na temat Żabsona. Najmocniejszy fragment szybko zniknął z serwisu, ale Kosmala opublikował go na swoim instagramowym profilu.

Żabson – gdy jechaliśmy do Pałacu Boglewice, gdzie był kręcony klip „Elegancko”, w pewnym momencie go ściąłem. Jest chamski, wyniosły, ma mniemanie o sobie nie wiadomo jakie, a ja jestem strasznie wyczulony, gdy ktoś jest nietolerancyjny albo arogancki w stosunku do kobiet. Potrafię powiedzieć komuś w twarz albo zrobić to tak, żeby wyczytał to w słowach. Rozmawialiśmy o tatuażach na palcach. Mówię: „Pokaż je. Mordo, ale ktoś ci sp*****lił, za parę lat, będziesz miał czarne prostokąty”. A on od razu podkówka w dół i zmienił do mnie nastawienie. Nie chciałbym z nim już współpracować – mówił o Żabsonie twórca klipu do kawałka z Yzomandiasem. Usunięty fragment pojawił się w stories Patryka.

Dlaczego fragment zniknął z wywiadu? Patryk Kosmala ma swoją teorię i przedstawia ją w rozmowie z Hhnigdystop.com.

Nie spodobała mu się ta wypowiedź, bo nie jest korzystna dla niego, tylko raczej kompromitująca. Kazał swojej managerce zwrócić się do redakcji skrr.pl, żeby to usnęli, tłumacząc, że to nieprawda. Oczywiście jest to absolutna prawda, bo jedna moja koleżanka potwierdza moje słowa jaki z niego burak i prostak.(…) Nie ma szacunku zupełnie do nikogo i wydaje mu się, że poprzez swój status i „fame” może z ludźmi jechać jak ze śmieciami – komentuje twórca.

Czy management Żabsona rzeczywiście wywarł nacisk na Skrr.pl? Zwróciliśmy się z prośbą o komentarz zarówno do artysty jak i do redakcji.

Polecane

Share This