Tyler, The Creator płacze przy „Ye”


2018.08.07

opublikował:

Tyler, The Creator płacze przy „Ye”

foto: mat. pras.

Tyler, The Creator udzielił wywiadu „GQ”. W ciekawej rozmowie wspomniał m.in. Kanyego Westa. Raper przyznał, że podczas odsłuchu jego najnowszego dzieła, „Ye”, płakał.

Tak, kiedy usłyszałem „Violent Crimes”. Te akordy, k***, nie potrafię wytłumaczyć, co mi zrobiły. Zawsze mówię o akordach i prawdopodobnie wyjdę teraz na nienormalnego, ale powtarzam to od kiedy skończyłem cztery lata. Nie wiedziałem, czym są akordy, ale czułem je na całym swoim ciele – powiedział autor „Flower Boy”. Z tą piosenką miałem podobnie. Kiedy ją usłyszałem to moje oczy zaczęły łzawić.

Raper opowiedział także o nowych utworach i swoich starszych produkcjach. – „Goblin” jest okropny. Myślę, że „Bastard” jest fajny. Jedyne utwory, które zachowałem z tej pierwszej to „Yonkers”, „She”, „Nightmare”, „Tron Cat”, „Fish”, „Analog” i „Au79”.

A$AP Rocky i Tyler The Creator rapują pod Wieżą Eiffla

A$AP Rocky i Tyler, The Creator połączyli siły. W “Potato Salad” rapują na instrumentalu “Knock, Knock” Moniki. Wideo pochodzi z “A$AP Mob’s AWGE DVD Vol. 3”. Na końcu klipu pojawia się tajemniczy komunikat “WANG$AP już wkrótce”.

Czy WANG$AP to wspólny projekt dwóch raperów? Najprawdopodobniej tak. Artyści już współpracowali ze sobą, m.in. na ostatnim studyjnym albumie Tylera “Flower Boy”. A$AP Rocku dograł swoją zwrotkę do utworu “Who Dat Boy”. „Potato Salad” można sprawdzić tutaj.

Tyler, The Creator publikuje dwa nowe numery

Tyler, the Creator rozpieszcza fanów. Raper zaprezentował utwory “Gelato” i “Peach Fuzz”. Oba kawałki są przeróbkami innych utworów. “Gelato” to nowa wersja “No Validation” Jacqueesa, natomiast “Peach Fuzz” jest remiksem “Wanna Be Your Man” Propheta. Piosenek można posłuchać tutaj.

Polecane

Share This