TYLKO U NAS: Poznaliśmy szczegóły albumu Soboty – będzie na niej numer kierowany do Jongmena


2021.01.03

opublikował:

TYLKO U NAS: Poznaliśmy szczegóły albumu Soboty – będzie na niej numer kierowany do Jongmena

fot. kadr z wideo

Nieoficjalnie udało nam się dowiedzieć, że album Soboty zatytułowany będzie „Homo Sum”, a większość bitów na jego krążek została wyprodukowana przez BobAir’a. Znajdą się na nim także bity Bladsona (był on autorem bitu do #ho16challenge2 Soboty). Premiera krążka planowana jest na koniec lutego (prawdopodobnie będzie to 26.02), a preorder ma ruszyć 15 stycznia.

SPRAWDŹ TAKŻE: Sobota z nowym klipem promującym nadchodzącą płytę

Management rapera planuje huczną imprezę w związku z premierą. Jeśli zniesione zostaną obostrzenia związane z pandemią, party odbędzie się w Piotrkowie Trybunalskim. Jeśli nadał będą obowiązywały, Sobota spotka się z fanami na zamkniętej imprezie, która transmitowana będzie na kanale YouTube rapera.

SPRAWDŹ TAKŻE: Sobota: „Złodziejski fach mam w rękach”

Jak twierdzą źródła zbliżone do szczecińskiego rapera, cały album dotyczyć ma tzn. „afery koperkowej”:

Sobota postanowił przeprowadzić słuchacza po szczegółach całej sprawy. Zabierze fanów w chronologiczną podróż po wydarzeniach przed medialnym nagłośnieniem afery i w jej trakcie. Wyjawi sporo nieznanych szczegółów i podsumuje wszystko. Na preorderowej wersji albumu ma się pojawić 12 utworów. Tylko w jednym z tracków będą goście – SobiSob (brat Soboty), Tony Jazy i najwierniejsi fani, którzy nie opuścili Soboty w gorszych momentach jego kariery – BLVZE, ALEX SOSA i DZIADZIA DPR. Do utworu powstał już teledysk, który także trafi na wydanie preorderowe. Na razie nie wiadomo czy poza jednym utworem i teledyskiem znajdą się dodatkowe utwory. Pod koniec stycznia do sieci ma także trafić numer, który ma być kierowany bezpośrednio do Jongmena – mówi nasz informator.

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU

🍿🍿🍿

Opublikowany przez cgm Niedziela, 3 stycznia 2021

Polecane

Share This