Tymek odciął się od Okiego?


2021.09.14

opublikował:

Tymek odciął się od Okiego?

fot. mat. pras.

Oki i Tymek należą do grona artystów, w których upatruje się przyszłości polskiej muzyki. Panowie mają na koncie dwa wspólne numery – „Milion” i „Wokół cieni” z ubiegłorocznego albumu Tymka „Fit”. Wygląda jednak na to, że w najbliższym czasie nie mamy co liczyć na ich kolejną współpracę. Goszcząc w podcaście Żurnalisty Oki z żalem wyznał, że Tymek zerwał z nim kontakt.

Mam strasznie dobre wspomnienia z tym ziomkiem. Jeden z bardziej inspirujących ludzi na pewnym etapie mojego życia, ale później się odciął. Nie wiem, o co chodzi. Nie odpisuje nic. Wydawało mi się, że mam z nim taki przelot, że się czujemy trochę, że to jest osoba, z którą rozumiemy się bez słów. Znałem go przed jego wypłynięciem. Przecinaliśmy się, mieliśmy wspólny wyjazd na Teneryfę, gdzie nagrywaliśmy klip i mam stamtąd takie do***ane wspomnienia. To są naprawdę złote rzeczy. Był tam z nami taki fotograf NGHTLOU i gadaliśmy kiedyś o tym, że można z tego książeczkę napisać. Było tam magicznie. Miałem fajne wspomnienia z ziomalem, ale na dziś nie mam z nim kontaktu, niestety – przyznał Oki.

Wspomniany przez artystę wypad na Teneryfę zaowocował klipem do kawałka „Milion”, w którym pojawił się również PlanBe, a także półgodzinnym vlogiem, który pozwala wczuć się w atmosferę panującą na wyjeździe.

Polecane

Share This