Tymek z nowym singlem zapowiadającym „Popularne”

Po Magierze czas na kolejnego topowego producenta.


2021.06.16

opublikował:

Tymek z nowym singlem zapowiadającym „Popularne”

fot. kadr z wideo

Po „Klubowych” przychodzi pora na „Popularne” – właśnie taki tytuł otrzymał nowy album Tymka, który możecie już zamawiać w przedsprzedaży. Po opublikowanym dwa tygodnie temu singlu „Pleasure” na bicie Magiery czas na kolejną nowość – tym razem artysta dzieli się z fanami piosenką „Cielo Blu”, za produkcję której odpowiada Favst.

W preorderze obok podstawowego wydania znajdziecie także edycje z papierośnicą i t-shirtem. Album można już zamawiać na Preorder.pl. Premiera 13 sierpnia.

Sprawdź także: Poznaliśmy nominowanych do Lech Polish Hip-Hop Music Awards

Tymek wziął rodzimą scenę szturmem. Klip do jego wydanego w październiku 2018 roku singla „Język ciała” (promującego album „Klubowe” jest najpopularniejszym rapowym polskim klipem rapowym na YouTube. W ciągu 2,5 roku wideo wyświetlono ponad 142 mln razy. Niedawno barierę 100 mln wyświetleń przekroczyło wideo do piosenki „Anioły i demony”. Warto wspomnieć, że „Język ciała” to pierwszy polski singiel rapowy, który uzyskał status podwójnie diamentowej płyty. ZPAV poinformował o wyjątkowym osiągnięciu Tymka na początku tego roku. Artysta kręci imponujące wyniki nie tylko na YouTube, ale również w serwisach streamingowych. W ostatnim miesiącu w Spotify utworów Tymka wysłuchało ponad 1,29 mln użytkowników tej platformy.

Polecane

Share This