Tymon & The Transistors w Warszawie


2012.01.19

opublikował:

Tymon & The Transistors w Warszawie

Koncert odbędzie się w ramach trasy koncertowej „Polskie Gówno”, połączonej z ostatnimi zdjęciami do filmu, za którego scenariusz odpowiedzialny jest Tymon Tymański pod opieką artystyczną Wojciecha Smarzowskiego („Wesele”, „Dom Zły”, „Róża” ). Bilety w cenie 30 zł są dostępne w przedsprzedaży za pośrednictwem bileterii Shortcut i Klubu Hydrozagadka.

TYMON & THE TRANSISTORS

goście: Grzegorz Halama, Robert Brylewski

start: 21.00

bilety: 30 zł w przedsprzedaży/ 35 w dniu koncertu

W koncercie wezmą udział specjalni goście, których twórczości poświęcone zostaną oddzielne muzyczne segmenty. W pierwszym secie usłyszymy autorskie piosenki znakomitego artysty kabaretowego Grzegorza Halamy (z towarzyszeniem Marcina Gałązki). Następnie w towarzystwie Tranzystorów wystąpi Robert Brylewski – jeden z najwybitniejszych przedstawicieli rodzimej sceny niezależnej, lider grup Kryzys i Izrael, współzałożyciel formacji Brygada Kryzys, Armia i Falarek Band. Na koniec koncertu Tymon i Tranzystory przedstawią sporą część premierowych piosenek z soundtracku do offowego musicalu pt. „Polskie Gówno“. Razem z zespołem Tymon & The Transistors i ich gośćmi w trasę rusza ekipa filmowa pod przywództwem Grzegorza Jankowskiego, która nakręci przedostatnią partię zdjęć do głośnego filmu.

Część scen zostanie sfilmowana w busie, w hotelach i klubach miast, przez które przebiegnie styczniowa trasa. Filmowanie koncertów to szansa dla publiczności, którą uwiecznimy w musicalu. Pozostałe sceny filmu – fikcyjny Konkurs Piosenki Futbolowej w telewizji Polwsad i wideoklipy z piosenkami głównych bohaterów filmu – zostaną nakręcone na przełomie lutego i marca 2012 roku. Premiera filmu już w czerwcu – tuż przed piłkarskimi finałami Euro 2012!

Polecane

Share This