Tytus przedstawia nowych podopiecznych Asfalt Records


2019.04.24

opublikował:

Tytus przedstawia nowych podopiecznych Asfalt Records

fot. mat. pras.

Szeregi Asfalt Records powiększyły się o kolejną grupę. Do grona reprezentantów warszawskiego labelu dołączył duet Miętha.

Zaczęło się znowu mailem od Tytusa. Oszczędna odpowiedź “Fajne” na podesłane demo, ostatecznie przybrała w ciągu kilku dni formę podpisanego z entuzjazmem kontraktu płytowego. Zespół Miętha to raper Skip (wcześniej Lekter Records) i producent AWGS (zaproszony kilka lat temu do live actu w Asfalt Shopie) – czytamy w informacji prasowej, w której Asfalt przedstawia nowych podopiecznych.

Miętha oferuje świeże charakterystyczne, organiczne i miękkie granie, wzbogacone zaskakującymi jak na krótki staż sceniczny możliwościami wokalnymi Skipa. Obaj muzycy dostarczają wspólny, spójny i komplementarny materiał, pretendujący zdaniem Asfaltu do debiutu roku – komplementuje wytwórnia.

Miętha zadebiutuje w barwach nowego labelu klipem do singla “Star$”. Jesienią ma się ukazać pierwszy album grupy. Za produkcję wykonawczą płyty odpowiadają Tytus i Bartek Okrój z Asfalt Records, a mixu i masteringu podjął się ENZU.

fot. Paweł Zanio

 

Polecane

Share This