TZWM w Proper Records


2014.02.16

opublikował:

TZWM w Proper Records

Po 11 latach wydawniczej nieobecności, kultowy skład warszawskiej ulicy zapowiada swój długo oczekiwany album. „Archiwum” będzie ukazaniem muzycznej ewolucji artystów. Na dwupłytowym materiale znajdą się kawałki, będące przekrojem twórczości ekipy . Po latach nieobecności TZWM wraca na głośniki – zapowiada Siuwax. Drugi legalny krążek warszawskiego składu ukaże się nakładem Proper Records.

TZWM (Treść z Wielkiego Miasta) to grupa pochodząca z rejonu Warszawa – Ursynów – Natolin. Pierwsze utwory wypuścili pod koniec lat 90. Skład ma na swoim koncie trzy podziemne produkcje: „Hawira Recordz” (2000), „Promień słońca” (2001), „Los Beton Blokos (Szczery Przekaz Płynie)” (2002) oraz legalny album „Powoli do przodu” (2003). Do tej pory TZWM współpracowali z takimi artystami jak Wigorem z Mor WA, KAFAR – Dixon37, Profus PPZ/Randewu, Miodu – Jamal, Radar – WSP, Waco, Szmer NUM. Na pierwszym klipie TZWM, w refrenach pojawił się WDZ z Hemp Gru.

{reklama-hh}

 

Obecnie Siuwax i Jano kończą pracę nad swoim najnowszym materiałem, który zgodnie z tytułem, jest swojego rodzaju „archiwum” kilkuletniej twórczości TZWM. Płyta powstawała przez 8 lat. Dzięki temu możemy usłyszeć w utworach zmiany jakie zachodziły w życiu i muzyce artystów. Zapewniam, że warto było czekać na płytę, włożyliśmy w nią dużo pracy i serca – mówi Jano.

Album „Archiwum” ukaże się w II kwartale 2014 roku nakładem Proper Records.

Polecane

Share This