$uicideboy$ wystąpią w Polsce

Grupa odwiedzi nas już w marcu.


2023.01.03

opublikował:

$uicideboy$ wystąpią w Polsce

fot. mat. pras.

Pochodzący z Nowego Orleanu rapowy duet $uicideboy$ ogłosił niedawno europejskie daty Grey Day Tour 2023. Teraz do ogłoszonych wcześniej dziewięciu krajów dołącza Polska. 28 marca grupa wystąpi w COS Torwar w Warszawie. Organizatorem koncertu jest Alter Art.

$uicideboy$ kończą spektakularny 2022 rok jako 27. najczęściej streamowany artysta na świecie, z ponad dwoma miliardami odtworzeń, pokonując takich raperów jak Jack Harlow, Tyler, the Creator czy Travis Scott. Dodatkowo kawałek “Matte Black” trafił na szczyt playlisty Top Groups of 2022 USA na Spotify, która przedstawia najbardziej streamowanych amerykańskich artystów w tym roku.

Ogłoszenie trasy zbiegło się z wydaniem ostatniej odsłony trzy-częściowej epki “DIRTIESTNASTIEST$UICIDE”, nagranej wspólnie z Germem. To zbiór 7 zupełnie nowych kawałków wyprodukowanych w całości przez członka $uicideboy$ – $crima. Singiel “My Swisher Sweet, But My Sig Sauer”, który ukazał się na początku grudnia, został do tej pory odtworzony blisko 10 milionów razy.

Ostatni album grupy “Sing Me a Lullaby, My Sweet Temptation” (2022) zadebiutował Top 10 najlepiej sprzedających się albumów w USA (Billboard 200) i zyskał ponad 100 milionów streamów w pierwszym tygodniu od premiery. Tym samym stał się ich pierwszym numerem 1 na liście Top Rap Albums Chart w USA i zrównał debiutancki wynik poprzedniej płyty “Long Term Effects of Suffering” (2021) na liście Billboard 200. Jak napisał magazyn Alternative Press, “słońce nie przestaje świecić” na rapowy duet z Nowego Orleanu.

Limitowana przedsprzedaż rozpocznie się w środę, 4 stycznia o 15:00. Otwarta sprzedaż biletów na wydarzenie startuje w czwartek, 5 stycznia o 10:00 na www.alterart.pl.

Polecane

Share This