Ujawniono ostatnią rozmowę telefoniczną Dolores O’Riordan


2018.04.05

opublikował:

Ujawniono ostatnią rozmowę telefoniczną Dolores O’Riordan

foto: kadr z wideo

Serwis „TMZ” opublikował nagranie z ostatniej rozmowy Dolores O’Riordan – wokalistki zespołu The Cranberries. Artystka zmarła 15 stycznia w Londynie, w wieku 46 lat. Nagranie pochodzi z automatycznej sekretarki. Dolores zostawiła na niej wiadomość dla swojego przyjaciela Dana Waite’a, która zaczyna się od słów: – Cześć Dan, tu Dolores. Jestem w Londynie.

Dan Waite twierdzi, że wokalistka The Cranberries brzmiała na szczęśliwą i podekscytowaną: – Dolores zostawiła mi wiadomość krótko po północy (15 stycznia – przyp. red.) o tym, jak bardzo spodobała się jej wersja „Zombie” grupy Bad Wolves. Nie mogła doczekać się spotkania z nimi w studiu. Żartowała i była podekscytowana tym, że spotka się z moją żoną w przyszłym tygodniu – powiedział agencji WENN.

Przypomnijmy, że Dolores O’Riordan zmarła 15 stycznia 2018 roku. Jej zwłoki znalazła jedna z pokojówek w londyńskim hotelu, w którym przebywała wokalistka. 19 stycznia stwierdzono, że artystka nie zmarła z przyczyn naturalnych, a rozpoczęte śledztwo jeszcze się nie zakończyło. Pierwotnie miało się to stać na początku kwietnia, ale śledczy wciąż czekają na wyniki sekcji zwłok. Oficjalny pogrzeb odbył się 21 stycznia w kościele św. Józefa w Limerick.

Polecane

Share This