Ujęcia z Polski w nowym klipie Green Daya


2019.09.22

opublikował:

Ujęcia z Polski w nowym klipie Green Daya

fot. kadr z wideo

Kilkanaście dni po premierze „Father Of All…”, tytułowego singla zapowiadającego nową płytę, Green Day dzieli się teledyskiem do tej piosenki. W klipie, w którym wykorzystano nagrania prezentujące to, jak ludzie bawią się w tłumie, znalazły się kadry z Marszu Równości w Szczecinie (przewińcie wideo do 1:00).

Nie mam pojęcia jak to się stało i dlaczego wybrano takie wydarzenie z Polski, a tym bardziej dlaczego ze Szczecia. Może to był po prostu najpiękniejszy marsz w Polsce? Jesteśmy zszokowani, bo nie mieliśmy pojęcia, że coś takiego się wydarzy, a zobaczyłam na teledysku twarze moich przyjaciół. Może koszulki z tęczowym orłem miały wpływ na wybór kadru? Pokazaliśmy w tym miejscu nasz patriotyzm i naszą miłość do znaku Orła Białego – powiedziała serwisowi wSzczecinie.pl Monika Pacyfka-Tichy, organizatorka marszu.

Album zatytułowany „Father Of All…” trafi do sklepów 7 lutego 2020. Grupa ogłosiła już pierwsze europejskie daty, ale póki co brak informacji o planach zorganizowania koncertu w Polsce. W pierwszą część trasy Green Day rusza samodzielnie, ale w połowie czerwca muzycy połączą siły z Fall Out Boy i Weezerem.

Polecane

Share This