Ukryty hołd na nowej płycie Ariany Grande


2018.08.19

opublikował:

Ukryty hołd na nowej płycie Ariany Grande

foto: mat. pras.

Fani nie mają wątpliwości. Uważają, że na płycie „Sweetener” jest ukryty hołd dla ofiar tragedii w Manchesterze. Ostatnia piosenka na płycie, „Get Well Soon”, kończy się 40-sekundową ciszą, dzięki czemu utwór trwa 5 minut i 22 sekundy.

Zamach w Manchester Arena w Manchesterze miał miejsce 22 maja ubiegłego roku. Ariana Grande grała wtedy koncert. Zamachowiec-samobójca zdetonował bombę, zabijając 23 osoby (w tym dwóch Polaków) i raniąc 800. Do zamachu przyznało się Państwo Islamskie.

Album “Sweetener” trafił do sieci w piątek, 17 sierpnia. Wokalistka promowała go singlami “no tears left to cry”, “the light is coming” i “God is a woman”. Na płycie Arianę Grande gościnnie wsparli Nicki Minaj, Missy Elliott i Pharrell Williams.

Czwarty krążek Ariany ukazał się ponad dwa lata po premierze “Dangerous Woman”. W trakcie trasy koncertowej promującej poprzednią płytę wokalistka kręciła serial dokumentalny, który ma trafić wkrótce do fanów. Artystka chce za jego sprawą przybliżyć całą swoją karierę.

Ariana Grande uczciła pamięć Arethy Franklin u Fallona

Aretha Franklin zmarła 16 sierpnia w swoim domu w Detroit. Artystka miała 76 lat. Z całego świata płyną wspomnienia artystów, którzy ją znali, pracowali z nią bądź podziwiali jej talent.

Ariana Grande uczciła pamięć królowej soulu w wieczór poprzedzający premierę swojej nowej płyty “Sweetener”. Artystka goszcząc w programie Jimmy’ego Fallona wykonała wspólnie z The Roots wielki przebój Arethy Franklin “(You Make Me Feel Like) A Natural Woman”.

Nagranie można obejrzeć tutaj.

Polecane

Share This