Ulubienica Malika Montany kończy współpracę z The Vioce of Poland


2020.07.27

opublikował:

Ulubienica Malika Montany kończy współpracę z The Vioce of Poland

foto: mat. pras.

Kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że Urszula Dudziak dołączy do grona jurorów nadchodzącej edycji The Voice of Poland. Artystka była dotychczas jedną z trenerek The Voice Senior.

Cieszę się bardzo z nowego wyzwania jakim jest The Voice of Poland. Seniorzy w The Voice Senior podchodzili do tego programu z dystansem, często z humorem i traktowali swoją obecność w tym programie jako wspaniałą przygodę. Śpiewająca młodzież inaczej traktuje udział w „The Voice of Poland”. Dla wielu jest to pragnienie spełnienia marzeń, zrobienia kariery i osiągnięcia życiowego sukcesu. Widzę siebie w tym programie jako osobę, która mając doświadczenie może doradzić, a raczej pomóc w wyszlifowaniu talentu. Kocham ludzi, którzy śpiewają i wiem, że będę bardzo życzliwa uczestnikom tego programu – komentuje swoją nową misję wokalistka.

Sprawdź też: Szczere wyznanie Alanis Morissette. Wokalistka opowiada o uzależnieniu i terapii

Jedenasta edycja talent show TVP przyniesie więcej zmian. W programie nie zobaczymy już Marceliny Zawadzkiej. To pokłosie afery, dzięki której prowadząca „rozkochała” w sobie Malika Montanę.

Zawsze uważałem, że Marcelina to piękna kobieta. Po tym co przeczytałem w sieci na jej temat w ostatnich dniach to się zakochałem – komentował sytuację oskarżone m.in. o oszustwa skarbowe, pranie brudnych pieniędzy i fałszerstwo faktur prezenterki raper.

Sprawdź też: Malik Montana zachwycony prezenterką z TVP

Kto pojawi się w miejsce Marceliny Zawadzkiej? Pudelek powołując się na swoich informatorów sugeruje, że będzie to Małgorzata Tomaszewska.

The Voice of Poland wróci na antenę TVP we wrześniu.

Polecane

Share This