Undercover Festival zmienia lokalizację


2022.05.28

opublikował:

Undercover Festival zmienia lokalizację

Pierwsza edycja Undercover Festival to wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju wydarzenie na festiwalowej mapie Polski, podczas którego na jednej scenie wystąpią najlepsze tribute bands na świecie. Dzięki nim będziemy mogli powrócić wspomnieniami do fantastycznych koncertów gigantów rocka oraz usłyszeć przeboje najpopularniejszych, współcześnie występujących gwiazd! To wszystko podczas pierwszej edycji wyjątkowego wydarzenia – Undercover Festival, które odbędzie się w dniach 13-14 sierpnia w samym sercu Warszawy – na terenie Parku przy Zamku Ujazdowskim.

Undercover Festival jeszcze bliżej Ciebie! Przenosimy się do samego centrum stolicy – do klimatycznego, zielonego Parku przy Zamku Ujazdowskim, by być jeszcze bliżej fanów dobrej muzyki. To wyjątkowe miejsce związane jest z kulturą i sztuką, koncertami i festiwalami. Najlepsze triubute bands zabrzmią w barokowym sercu Warszawy obok Łazienek Królewskich, Parku Ujazdowskiego i osiedla Jazdów. Ta pełna zieleni przestrzeń, będąca miejscem spotkań warszawiaków i turystów, zachęca do odpoczynku i zabawy w cieniu drzew, które zapewniają schronienie przed letnim skwarem.

Undercover Festival, który odbędzie się w dniach 13 – 14 sierpnia w tej niebanalnej lokalizacji jest znakomitą propozycją na spędzenie długiego weekendu bez potrzeby wyjeżdżania z miasta. To świetna okazja, aby w rodzinnym gronie pobawić się przy największych hitach, jakie powstały w historii muzyki.

Poza koncertami na uczestników czeka mnóstwo dodatkowych atrakcji, a wśród nich między innymi: strefa food trucków czy scena stand-up, na której wystąpią: Wojciech Fiedorczuk, Piotrek Szumowski, Damian Skóra, Bartosz Zalewski.

Bilety Early Bird w specjalnej cenie 119 zł (bilet jednodniowy) i 189 zł (dwudniowy karnet) można kupić na stronie festiwalu oraz przez eBilet: https://www.ebilet.pl/muzyka/festiwale/undercover-festival/

Wszystkie wcześniej zakupione bilety pozostają ważne w nowej lokalizacji. W związku ze zmianą miejsca wydarzenia możliwy jest zwrot biletów.

Więcej szczegółów na www.undercoverfestival.pl

Polecane

Share This