Unity Tour 2011 nadchodzi


2011.10.06

opublikował:

Unity Tour 2011 nadchodzi

Imprezy, podczas których artystom towarzyszyć będą na żywo wyśmienite zespoły instrumentalistów, cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Ponadto, już wkrótce będzie miała miejsce premiera singla promującego trasę, skomponowanego i wspólnie nagranego przez jej głównych uczestników: Marikę, Abradaba, Natural Dread Killaz, Mesajah i Zgasa.

Takiej trasy jak Unity Tour 2011 Polska jeszcze nie widziała – indywidualności polskiej sceny reggae, hip-hop i dancehall jesienią zagrają wspólnie kilkanaście koncertów. Wystąpią Abradab, Marika, Mesajah, Natural Dread Killaz i Zgas, a w dwóch miastach także Junior Stress i ComeYah. Wszystkim artystom towarzyszyć będzie żywe instrumentarium. Spodziewana jest zatem całkowicie nowa wartość i jakość na polskiej scenie reggae i hip-hop.

Abradab – współzałożyciel legendarnej grupy Kaliber 44, wystąpi w  towarzystwie muzyków z zespołu 100nka i dzięki temu, poza intrygującymi rapowanymi tekstami, publiczność będzie mogła wsłuchać się także w brzmienia basu, perkusji, gitary i instrumentów klawiszowych. Każdy koncert Mesajah i Natural Dread Killaz uświetni z kolei związany z grupą, rewelacyjny pięcioosobowy skład Riddim Banditz. Natomiast królowej polskiego reggae i dancehallu Marice, poza tradycyjnymi instrumentami zespołu SpokoArmia, towarzyszyć będą dodatkowe perkusjonalia oraz dwuosobowy chórek.

Dzięki obecności zespołów muzycznych, wszystkie utwory prezentowane przez artystów w ramach Unity Tour 2011 zabrzmią wyjątkowo i oryginalnie – nie zawsze bowiem mają oni okazję do wyruszenia w tak intensywną trasę koncertową z potężnym składem muzyków i instrumentów.

Organizator trasy – agencja Lionstage, zapowiada także, że już wkrótce fani Unity Tour usłyszą wyjątkowy singiel nagrany specjalnie na tegoroczną trasę przez jej głównych artystów, czyli Marikę, Abradaba, Natural Dread Killaz, Mesajah i Zgasa. Utwór ten będzie miał premierę jeszcze przed pierwszym koncertem Unity Tour w Toruniu!

Polecane

Share This