„Ups mordo, znowu ci nie wyszło” – Sobota tańczy i ponownie dissuje Jongmena


2021.03.20

opublikował:

„Ups mordo, znowu ci nie wyszło” – Sobota tańczy i ponownie dissuje Jongmena

fot. kadr z wideo

Zgodnie z zapowiedzią w sieci pojawił się kolejny diss Soboty wymierzony w Jongmena. W kawałku „Ups mordo” raper odnosi się do dissu Jongmena, ale nawija też o rzeczach, którym poświęcił całą płytę „Homo sum”. Szczecinianin nagrał swój kawałek na bicie z numeru „Oops” Young Gravy’ego i Lil Wayne’a.

Sobota jest w tym momencie na kwarantannie, więc atakując przeciwnika wykorzystuje hashtag #lockdownchallenge, który nawiązuje do nieudanego wyzwania swojego rywala. Pod koniec ubiegłego roku Jongmen zainicjował challenge, nominując Bilona, Palucha, Kalego i Białasa do zabrania głosu w sprawie pandemii. Nikt wówczas nie odpowiedział, ale artysta nie uznał tego za swoją porażkę, a goszcząc w naszej redakcji wyjaśnił, dlaczego tak myśli (wideo znajdziecie poniżej).

Sprawdź także: Zeznania Soboty trafiły do sieci. Dokument rzuca nowe światło na sprawę

„Ups mordo” to odpowiedź na diss „Do spodu”. Sobota szydził w nocy z Jongmena, wytykając mu, że tak długo kazał czekać na swój kawałek po tym, jak szczecinianin atakuje go w utworach od pierwszego singla promującego album „Homo sum”.

Mordy, mamy to! Po dwóch miesiącach, na trzy dissy, mamy odpowiedź. Dzięki mordo. Sobuś to nie jest małe skur***wysyniątko i Sobuś powie, że to jest zajebisty beef i najlepszy numer w całej historii Jongmena. Ta afera dobrze na nas wpływa – mówił w stories na Instagramie Sobota.

Polecane

Share This