Urodziny Negatywu już w poniedziałek

7 maja w Teatrze Śląskim im. Stanisława Wyspiańskiego odbędzie się wyjątkowy koncert


2012.05.06

opublikował:

Urodziny Negatywu już w poniedziałek

W najbliższy Poniedziałek, 7 maja w Teatrze Śląskim im. Stanisława Wyspiańskiego odbędzie się wyjątkowy koncert Śląskiej formacji Negatyw.

Koncert ten będzie się różnił od koncertów klubowych i plenerowych, które grają w Polsce rocke`n`rollowe zespoły. Wydarzenie to będzie rejestrowane na 8 kamer w technologii HD, i w późniejszym czasie będzie można je zobaczyć.

Mietall Waluś mówi, że chciał by dziesięciolecie zespołu było szczególnym wydarzeniem i nie chciał zrobić z tego pikniku dla przypadkowych ludzi. Koncerty plenerowe, zwykle darmowe przyciągają wiele tysięcy odbiorców, ale nie zawsze są to odbiorcy którzy wiedzą na co przychodzą. – mówi Mietall – Chciałbym by ten koncert był w klimacie Unplugged „Nirvany”. To nie będzie koncert akustyczny, ale na pewno będzie to spotkanie z ludźmi którzy chcą towarzyszyć i zobaczyć nas w tym wyjątkowym dniu.

Przypomnijmy że wspólnie z zespołem Negatyw wystąpią takie gwiazdy jak: Hey, Muniek Staszczyk, Tymon Tymański, Paulina Przybysz, Olaf Deriglasoff, Maciek Cieślak, i bracia z zespołu The October Leaves.

Polecane