Utwór reprezentantów Asfaltu w reklamie sieci komórkowej


2019.04.29

opublikował:

Utwór reprezentantów Asfaltu w reklamie sieci komórkowej

fot. kadr z wideo

Sieć komórkowa Plus wprowadziła do swojej oferty nowy abonament, który zawiera w cenie bezpłatny dostęp do serwisu muzycznego TIDAL, HBO Go lub do piłkarskiej Ligi Mistrzów. W spocie promującym usługę możemy usłyszeć utwór grupy Jan Serce “Katana”. Duet zapowiada tym kawałkiem debiutancki album planowany na jesień 2019.

“Katana” to singiel zespołu Jan Serce wyprodukowany przez Menta XXL (Rasmentalism, Flirtini). Do utworu powstał filmowy teledysk zrealizowany przez fotografa Barta Pogodę i reżysera Michała Kisielewskiego. Za produkcję video odpowiada firma ILMATIC Production.

Jan Serce to duet założony w połowie 2018 roku przez kompozytora i producenta Michała Zachariasza oraz Aleksandra Czerkawskiego odpowiedzialnego za wokal i teksty. Zainspirowani elektroniką i brzmieniami lo-fi na jakiś czas zaszyli się w drewnianej chacie na wsi pod Kielcami, żeby nagrać demo. Po opublikowaniu w internecie swojego pierwszego materiału, duet nawiązał kontakt z Tytusem z Asfalt Records. W ten sposób we wrześniu ubiegłego roku rozpoczęły się ich pierwsze profesjonalne nagrania studyjne, w które zaangażował się producent muzyczny Ment XXL znany z asfaltowych projektów Rasmentalism i Flirtini.

Polecane

Share This