Vanilla Ice aresztowany pod zarzutem włamania i kradzieży


2015.02.22

opublikował:

Vanilla Ice aresztowany pod zarzutem włamania i kradzieży

W środę policjanci z miasta Lantana na Florydzie aresztowali Vanilla Ice`a pod zarzutem współudziału we włamaniu i kradzieży, do których miało dość na początku lutego.

Vanilla Ice kręci na Florydzie reality show „The Vanilla Ice Project”. Z domu sąsiadującego z planem zdjęciowym przed kilkunastoma dniami zniknęły meble, urządzenie do podgrzewania wody w basenie, rowery oraz kilka innych przedmiotów. Sporą część z nich policja zabezpieczyła na terenie posesji zajmowanej przez Roba Van Winkle`a (prawdziwe nazwisko Ice`a) i jego ekipę. Odnalezione rzeczy wróciły do właścicieli, tymczasem Vanilla Ice wraz z kilkoma innymi podejrzanymi trafił do aresztu, a następnie usłyszał zarzuty współudziału we włamaniu i kradzieży.

Policja z Lantany informuje się, że Vanilla Ice „przystał na współpracę”. „The Vanilla Ice Project” to program emitowany od 2010 roku na antenie stacji DIY Network. Wiosną miał ruszyć piąty sezon show. Czy ruszy, tego na razie nie wiadomo.

Vanilla Ice zdobył ogromną popularność na przełomie lat 80. i 90. Jego pierwszy album „To the Extreme” przyniósł gigantyczny hit „Ice Ice Baby”. Wydawnictwo do dziś znalazło ponad 15 milionów nabywców. Ostatnim regularnym krążkem w dyskografii rapera jest „W.T.F. (Wisdom, Tenacity and Focus)” z 2011 roku.

Polecane

Share This