Vena Valley – Melodyjny Pop-Rock, jakiego w Polsce brakowało? (wideo)


2013.06.08

opublikował:

Vena Valley – Melodyjny Pop-Rock, jakiego w Polsce brakowało? (wideo)

Klimatyczny pop–rockowy kawałek jest jednocześnie zapowiedzią nowego brzmienia i stylu Vena Valley, do którego muzycy będą chcieli przekonać wielu nowych słuchaczy, ale także swoich dotychczasowych fanów, których zespół wciąż pozyskuje grając regularne koncerty w kraju. Równocześnie z singlem zadebiutował także teledysk:

                                                

Obraz został zrealizowany przez Pawła Krawczyka, współpracującego dotychczas z jedną z najpopularniejszych firm producenckich w Polsce – Grupą #13. Teledysk w kilka godzin po premierze został świetnie przyjęty zarówno przez fanów zespołu, jak i nowych słuchaczy.

 

Vena Valley tworzy czterech muzyków, w składzie: Marcin Górecki, Sebastian Benduch, Mateusz Błaszczyk, Jakub Będkowski, wraz z charyzmatyczną wokalistką – Justyną Krysiak. Zespół we współpracy ze swoją managerką – Sabiną Drozd – pracuje już także nad zawartością ich kolejnego longplaya – premiery można spodziewać się jesienią  tego roku.

Nowym wydawcą zespołu została wytwórnia HQT Music Group – wydawca m.in. jednej z najpopularniejszych artystek w Polsce – Eweliny Lisowskiej.

                                                 

 

Polecane

Share This