Vienio: „Ludzie są już dziś nerwowi, z każdej strony słychać słowo COVID”


2020.06.21

opublikował:

Vienio: „Ludzie są już dziś nerwowi, z każdej strony słychać słowo COVID”

Po ubiegłorocznym krążku „Twarzøva” Vienio dzieli się ze słuchaczami premierowym kawałkiem. „List do…” z gościnnym udziałem Dagi Gregorowicz z zespołu Dagadana to spostrzeżenia rapera dotyczące sytuacji spowodowanej pandemią koronawirusa, ale jednocześnie nadzieja na to, że uda nam się wrócić do normalności. Kawałek wraz z klipem trafił na kanał MolestaTV, ale póki co nie znajdziecie go na platformach streamingowych.

Sprawdź też: Vienio zapowiada reedycje albumów Molesty

Vienio od początku pandemii angażuje się w pomoc tym, których jej skutki dotykają najbardziej. Już prawie trzy miesiące temu zachęcał do kontaktu osoby, które z dnia na dzień straciły źródło dochodu i mają problem z kupieniem jedzenia.

W miarę upływu tygodni blokady trwają, a ludzie tracą dochody, mogą być ludzie, których po prostu nie stać na codzienne potrzeby. Jeśli martwisz się o to, że ty lub twoje dziecko nie możesz zjeść śniadania lub obiadu, napisz do mnie bez strachu, poczucia winy i wstydu. Zrobię co w mojej mocy, aby pomóc. Gotowany posiłek, pudełko płatków, mleko, chleb, cukier, ser, dżem, cokolwiek by nie było, dołożę wszelkich starań, aby pomóc? Nie czuj się zakłopotany, ponieważ wszyscy czasem potrzebujemy pomocy i siedzimy w tym razempisał wówczas Vienio.

Polecane


Share This