Vienio: „Jeśli ty lub twoje dziecko nie możesz zjeść śniadania lub obiadu, napisz do mnie”


2020.04.01

opublikował:

Vienio: „Jeśli ty lub twoje dziecko nie możesz zjeść śniadania lub obiadu, napisz do mnie”

fot. kadr z wideo

Boris Johnson chwalił wczoraj Brytyjczyków za bezinteresowną pomoc potrzebującym w dobie zagrożenia koronawirusem. Angielski premier przyznał, że obywatele pokazali siłę społeczeństwa. Polacy w trudnych czasach także stają na wysokości zadania, szyjąc maseczki, przekazując pieniądze na rzecz walki z zagrożeniem, a także organizując posiłki dla pracowników służby zdrowia.

W pomoc potrzebującym angażuje się Vienio. Raper widząc, co się dzieje, wyciąga rękę do potrzebujących, oferując wsparcie żywieniowe.

Sprawdź też: „Wzywamy posiłki” – fantastyczna inicjatywa managera Dawida Podsiadły i Sokoła w walce z koronawirusem

W miarę upływu tygodni blokady trwają, a ludzie tracą dochody, mogą być ludzie, których po prostu nie stać na codzienne potrzeby.

Jeśli martwisz się o to, że ty lub twoje dziecko nie możesz zjeść śniadania lub obiadu, napisz do mnie bez strachu, poczucia winy i wstydu. Zrobię co w mojej mocy, aby pomóc. Gotowany posiłek, pudełko płatków, mleko, chleb, cukier, ser, dżem, cokolwiek by nie było, dołożę wszelkich starań, aby pomóc?

Nie czuj się zakłopotany, ponieważ wszyscy czasem potrzebujemy pomocy i siedzimy w tym razem – pisze Vienio.

Raper prosi, by ludzie dołączali do jego inicjatywy.

Jeśli możesz pomóc jednej osobie nakarmić swoje dziecko, choćby jeden posiłek, to SKOPIUJ I WKLEJ NA SWOJĄ TABLICĘ , aby dać znać innym, że mogą przyjść do ciebie po wsparcie – kończy raper.

Polecane

Share This