Vienio zagra w Świecie według kiepskich


2021.02.01

opublikował:

Vienio zagra w Świecie według kiepskich

Foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

Vienio na przestrzeni lat zgromadził na swoim koncie różne role aktorskie. Raper zagrał m.in. filmie „Wojna polsko-ruska”, „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy” czy serialach takich jak „Pierwsza miłość” czy „Komisarz Alex”. Teraz członek Molesty Ewenement pojawi się w kolejnej produkcji. Vienio wystąpi obok Andrzeja Grabowskiego w kultowym polskim serialu „Świat według Kiepskich”. Jak na razie nie wiemy w kogo wcieli się warszawski artysta, ale wszystko wskazuje na to, że ma to być epizodyczna rola. W dniu, w którym Vienio pojawił się na planie dowiedzieliśmy się o odejściu serialowego Paździocha, czyli Ryszarda Kotysa (88 l.).

Kiedy odchodzi z tego świata człowiek do głowy przychodzą różne myśli refleksje. Smutek zalewa serce gorzkim płynem. Miałem wielką nadzieję, że spotkamy się na planie Kiepskich. Dziś Twój pierwszy dzień w zaświatach, dziś mój pierwszy dzień na planie Kiepskich. Dodaj proszę mi wigoru z góry, ja drogi Paździochu wysyłam do Ciebie z dołu moc światła, które mam nadzieję oświetli Ci drogę do Aniołków – napisał Vienio zamieszczając zdjęcie zmarłego Ryszarda Kotysa.

SPRAWDŹ TAKŻE: Wilku o koncercie z Molestą: „Stara ekipa, stare przyzwyczajenia”

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Vienio Artist (@piotrvienio)

 

Śmierć Ryszarda Kotysa oznacza, że postać Paździocha zniknie z serialu. W sitcomie nie zobaczymy już także Dariusza Gnatowskiego, odgrywającego rolę Arnolda Boczka. Gnatowski zmarł w październiku zeszłego roku na zapalenie płuc i ciężką niewydolność oddechową w wieku 59 lat. Wielu fanów serialu nie wyobraża go sobie bez tych dwóch postaci i uważa, że sitcom powinien zostać w tym momencie zakończony. Nowy sezon „Świata według Kiepskich” wróci na antenę wiosną tego roku. Sitcom zadebiutował na antenie Polsatu w marcu 1999 roku i jest jednym z najdłużej emitowanych polskich seriali. Dotychczas powstały 33 sezony „Kiepskich”.

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU

Polecane


Share This