Viki Gabor apeluje – skończcie te gierki!


2023.06.04

opublikował:

Viki Gabor apeluje – skończcie te gierki!

fot. kadr z klipu

Manifest kobiecej niezależności na afrotrapowym bicie? Tym jest właśnie nowy singiel Viki Gabor, wokalistki, która już w lipcu skończy szesnaście lat. I ma chyba dość dopasowywania się do cudzych oczekiwań, stawia na własny styl.

Muzyka nawiązująca do gatunku, który już ponoć od dłuższego czasu brzmi jej w sercu, to jedno. Utwór zilustrował teledysk Olgi Czyżykiewicz, w którym za sprawą kobiecych strojów udało się wyeksponować romskie korzenie Gabor. A tekst? Tu trzeba dać mówić samej wokalistce:

Inspiracja do tekstu to siła kobiet, w moim przekonaniu silna kobieta nie zawsze musi mieć wokół siebie masę ludzi, najważniejsze jest, żeby znała swoje cele, podążała za nimi i nie dała się uwikłać w gry dyktowane przez innych ludzi (…)  Dziewczyny, kobiety całego świata, myślcie o sobie i pamiętajcie „Stop Playing Games”, bo szkoda czasu na gierki, każda z nas jest królową własnego życia i niech nie zapomina, aby kroczyć przez życie z dumnie podniesioną głową.

Viki Gabor zagra latem ponad 30 koncertów w całej Polsce. Będzie też gościem specjalnym na lipcowym, warszawskim koncercie P!NK.

 

Polecane

Share This