Viki Gabor z ważnym wyróżnienie za debiutancki album


2020.11.07

opublikował:

Viki Gabor z ważnym wyróżnienie za debiutancki album

„Getaway (Into My Imagination)” – debiutancki album Viki Gabor, dokładnie dwa miesiące po premierze, otrzymał tytuł Złotej Płyty. Do sieci trafił dziś ostatni już teledysk do piosenki z albumu.

Utwór „That’s What She Said”, który jest anglojęzyczną wersją singla „Afera”, doczekał się, podobnie jak polski utwór, swojego teledysku. Na pierwszy rzut oka klipy są identyczne, jednak nie dajcie się zwieść pozorom. Wideo, jak i sam utwór, są bardzo żywiołowe i pełne młodzieńczej energii oraz zabawy.

Za teledysk i reżyserię odpowiada Dawid Ziemba z ekipą MIND PRODUCTION, którzy zrealizowali także teledysk Viki do utworu „Not Gonna Get It”, „Empires” Alicji Szemplińskiej oraz klipy Carli Fernandez „Hasta La Vista” i „Por Que”.

Debiutancki krążek Viki, „Getaway (Into My Imagination)”, ukazał się 4 września i odbił się szerokim echem na rynku nie tylko polskim, ale i światowym. W dzień premiery, jej utwory znalazły się w sumie na 18 playlistach New Music Friday na całym świecie, tym samym przechodząc do historii jako polski album z największą liczbą playlist NMF w dzień premiery.

Źródło: Universal Music Poland

Polecane


Share This