Vin Vinci łączy siły z Niziołem i Dedisem


2021.03.24

opublikował:

Vin Vinci łączy siły z Niziołem i Dedisem

Vin Vinci prezentuje pierwszy utwór ze swojej debiutanckiej, legalnej płyty pt.: „Vandal Vibe”, która wydana zostanie nakładem Step Records! W singlu „Słowa bez pokrycia” gościnnie udzielili się Nizioł i Dedis, a za podkład odpowiedzialny jest Flame. Artyści na jego bicie podzielili się refleksjami na temat problemu dzisiejszych czasów, który widoczny jest zarówno w muzyce, jak i w życiu codziennym, czyli „słowach rzucanych na wiatr”.

Tylko w przedsprzedaży (KLIKNIJ TUTAJ) możecie nabyć album w pakiecie z drugim CD – mixtape’em „Vandal Vibe”! Na tej płycie znajdą się utwory opublikowane przez artystę w przeszłości, które nie znalazły się nigdy na fizycznym nośniku. Mixtape ten nie będzie oczywiście dostępny w regularnej sprzedaży!

Ruszył preorder debiutanckiej płyty Vin Vinciego pt.: „Vandal Vibe”, której ukaże się nakładem wytwórni Step Records już 4 czerwca tego roku. Choć jest to legalny debiut rapera, to w żadnym stopniu nie można stwierdzić, że jest on beniaminkiem na scenie. Do tej pory Vin Vinci wydawał publikował utwory na swoim własnym kanale, subskrybowanym obecnie przez niemal 60 tys. osób! Podkłady na album „Vandal Vibe” przygotowali m.in: Flame, Ślimak, Choina, Phono, Pelican Production oraz SoDrumatic, a gościnnie pojawili się na nim m.in. Nizioł, Dedis oraz Kafar. To jednak tylko niewielka część raperów, których zwrotki wzbogacą płytę. Kolejne featuringi będziemy Wam zdradzać cyklicznie, aż do czasu publikacji oficjalnej tracklisty. Obserwujcie nasze social media, aby być na bieżąco!

Polecane

Share This