Viruz zapowiada klip


2012.04.08

opublikował:

Viruz zapowiada klip

Gliwicki rapper Viruz przygotowuje klip do utworu „Rap Chata” pochodzącego z wydanej w grudniu 2011 roku nakładem RPS Enterteyment płyty „Veffekt”. Premiera wideo już wkrótce, tymczasem zapraszamy do obejrzenia video zapowiedzi z planu klipu.

– Ten klip to mój ukłon i podziękowanie dla ludzi, którzy przyjęli mnie pod swój dach, gdy zaliczyłem w swoim życiu półroczny okres emigracji – mówi Viruz. – Mieszkałem wtedy u przyjaciela w Irlandii, który organizował koncerty polskich raperów. Przewinęło się przez naszą przystań wielu uznanych muzyków, to były trudne, ale piękne czasy. Prawdziwa Rap Chata. Klip i utwór będą próbą rekonstrukcji wydarzeń i przy okazji hołdem dla rapu, który nam bardzo wtedy pomógł. Zarówno sam numer, jak i teledysk dedykują wszystkim RAP Chatom w Polsce i poza nią, czyli dobrym domówkom, gdzie ściany spływają muzyką a ludzie się swobodnie integrują – dodaje raper.

Viruz to weteran śląskiej sceny rap, współzałożyciel gliwickiej ekipy Styl ViP znanej m. in. ze współpracy z Dono (TeWu), Pihem, HST czy Jajonaszem (Czarne Złoto). Solowy album rapera zatytułowany „Veffekt” został wydany przez RPS Enterteyment w grudniu 2011 roku. – Z opinii, jak do mnie napływają wynika, że album się podoba – mówi Viruz. – cieszy mnie to, że dochodzą do mnie sygnały o popularności różnych utworów, że nie ma jednego, w cieniu którego pozostaje reszta. To dobrze, bo w całą tę płytę włożyłem mnóstwo pracy i serca – dodaje.

Rapper już pracuje nad kolejną płytą, do współpracy zaprosił jednego z gliwickich producentów. Najbliższe koncerty Viruza do sprawdzenia na oficjalnej stronie, muzyk wystąpi m.in. 22 maja podczas kolejnej edycji RPS Club Meeting w Poznaniu.

Polecane

Share This