Visioners Label znika z rynku. Firma wyprzedaje płyty i przekazuje zysk na cele charytatywne


2020.07.02

opublikował:

Visioners Label znika z rynku. Firma wyprzedaje płyty i przekazuje zysk na cele charytatywne

fot. W. Ekonomiuk

W maju wytwórnia Visioners poinformowała o zaprzestaniu działalności. – Dziękujemy wszystkim tym, którzy kupowali nasze wydawnictwa i wspierali nasz biznes. Formuła w jakiej powołaliśmy label wyczerpała się, dlatego podjęta została decyzja o zakończeniu jego działalności! Wszystkim Artystom, z którymi współpracowaliśmy oraz planowaliśmy podjąć współpracę dziękujemy i życzymy sukcesów – mogliśmy przeczytać w oficjalnym komunikacie.

Wraz z zamknięciem labelu Visioners likwiduje także swój sklep. W tym miejscu warto jednak zaznaczyć, że dochód ze sprzedaży tego, co zostało w magazynie labelu, zasili cel charytatywny.

Sprawdź też: Visioners Label znika z rynku

Wesprzemy MC Program – Centrum Diagnozy i Terapii Dzieci Małgorzaty Chmielewskiej, fundację która pomaga dzieciom w wieku przedszkolnym ze spektrum autyzmu. Wbijajcie na nasz sklep www.visioners.pl, zgarniajcie fanty w dobrych cenach i czyńcie dobro – zachęcało w maju Visioners.

Zajrzeliśmy przed chwilą na stronę sklepu i okazuje się, że w magazynie nadal pozostało trochę merchu i płyt. Jeśli macie ochotę uzupełnić swoją kolekcję, macie teraz ku temu idealną okazję.

Jeszcze przed ogłoszeniem informacji o zamknięciu rozeszły się drogi właściciela Visioners i Pono. Więcej o konflikcie pisaliśmy tutaj.

Polecane


Share This