Visioners Label znika z rynku

Pono komentuje decyzję prezesa labelu, który współtworzył.


2020.05.05

opublikował:

Visioners Label znika z rynku

fot. W. Ekonomiuk

Pono udzielił kilka tygodni temu obszernego wywiadu kanałowi Problemy Przedsiębiorców, w których mówił o okolicznościach, w jakich rozstał się z wytwórnią, którą współtworzył. Raper zdradził, że label nie rozliczył się z nim za wydane w jego barwach płyty oraz za merch. Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj.

Po publikacji wywiadu prosiliśmy przedstawicieli Visioners o komentarz, ale nie otrzymaliśmy odpowiedzi. Teraz za to dotarł do nas komunikat, z którego dowiadujemy się, że wytwórnia zakończyła działalność.

Z dniem dzisiejszym Visioners Label zamyka swoją działalność. Dziękujemy wszystkim tym, którzy kupowali nasze wydawnictwa i wspierali nasz biznes. Formuła w jakiej powołaliśmy label wyczerpała się, dlatego podjęta została decyzja o zakończeniu jego działalności! Wszystkim Artystom, z którymi współpracowaliśmy oraz planowaliśmy podjąć współpracę dziękujemy i życzymy sukcesów!

W związku z powyższym likwidujemy sklep www.visioners.pl. Do wyczerpania zapasów produkty, które się w nim znajdują można nabyć w bardzo okazyjnych cenach – czytamy w komunikacie podpisanym przez zespół Visioners.

Co na to Pono? Raper ograniczył się jedynie do przypomnienia swojego niedawnego wywiadu oraz dołączenia hashtagów #szczerze i #ebacprazesa.

Polecane

Share This