Vito Bambino załamany Young Leosią. „Kiedy to się stało”?


2021.02.20

opublikował:

Vito Bambino załamany Young Leosią. „Kiedy to się stało”?

fot. mat. pras.

Dzięki wsparciu Żabsona Young Leosia zaliczyła bardzo mocne wejście na scenę. Jej solowe single „Wyspy” i „Szklanki” cieszą się dużą popularnością. Klip do tej drugiej piosenki w nieco ponad trzy tygodnie od premiery ma już 5,8 mln wyświetleń na YouTube, w Spotify piosenkę odtworzono już niemal 2,5 mln razy.

„Gram sety gorące jak Diplo, cały kraj się jara moją ksywką / Cały kraj jara się moją bibką, kiedy za stołem miksuję ten hip-hop” – nawija w „Szklankach” Young Leosia. Vito Bambino po obejrzeniu klipu do „Szklanek” studzi entuzjazm Leosi.

No nie cały kraj – skomentował w stories na Instagramie wokalista Bitaminy, zastanawiając się: – Kiedy to się stało?

Artysta podzielił się z fanami wnioskami, jakie nasunęły mu się po wysłuchaniu „Szklanek”.

Sprawdź także: Malik odpala kolejną bombę. Poznaliśmy tytuł i gościa nadchodzącego singla

Okazuje się, że absolutnie każdy, naprawdę absolutnie każdy – ty, ty, ty, ty i ty – każdy może robić coś okołomuzycznego. Zapraszamy. Zapraszamy was wszystkich. Nie ma już żadnych reguł, nie ma też już żadnych wymagań. Dawajcie, zapraszamy was. Wszyscy róbmy muzę – ironizuje Vito.

Po chwili przerwy i konsultacji z żoną wokalista przyznał, że być może powodem, dla którego piosenka Young Leosi zrobiła na nim tak druzgocące wrażenie, może być jego wiek.

Żona mi uświadomiła, że jestem starym g***m i że mam nie marudzić, więc przepraszam – powiedział reprezentant Def Jamu.

„Szklanki” to singiel zapowiadający album Young Leosi. Jeśli nie widzieliście jeszcze teledysku do tej piosenki, prezentujemy go poniżej.

Zobaczcie też rozmowę Artura Rawicza z Vito Bambino. Wokalista zawitał do naszej redakcji, by promować solowy krążek „Poczekalnia”.

Polecane


Share This