Vito Bambino zapowiada solową płytę znakomitym singlem „Bunkrów nie ma”


2020.04.28

opublikował:

Vito Bambino zapowiada solową płytę znakomitym singlem „Bunkrów nie ma”

fot. kadr z wideo

Po odpaleniu preorderu albumu „Poczekalnia” czas na pierwszy singiel i promujący go klip. Vito Bambino dzieli się z fanami kapitalnym kawałkiem „Bunkrów nie ma” oraz sentymentalnym i bardzo klimatycznym klipem.

„Poczekalnia” ukaże się 25 września nakładem polskiego oddziału Def Jamu. Vito Bambino stworzył materiał, w którym jak w lustrze odbija się jego muzyczne DNA. Jeśli dobrze wsłuchamy się w zawarte na płycie piosenki, usłyszymy przeróżne elementy, jakie składają się na to różnorodne stylistycznie dzieło. Jedno z tych odbić zaprowadzi nas aż do czasów „Placu zabaw”, czyli drugiego materiału Bitaminy, czyli producenckiego tria, które wraz z Mateuszem tworzą Piotr Sibiński i Amar Ziembiński. Do spowitych melancholią czasów beztroskich wakacji, pitej hektolitrami lemoniady i ciągłego wrażenia, że wszystko jeszcze przed nami, a lato nigdy się nie kończy. Czas jednak biegnie nieubłaganie. Zmienia się spojrzenie na życie, priorytety. Zaczyna się dorosłe życie.

Limitowana, preorderowa wersja zawiera rozszerzoną wersję okładki, zin „Poczekalnia” przygotowany specjalnie z okazji powstania albumu, a także niespodziankę, którą słuchacze poznają w dniu premiery.

Polecane

Share This