VIVA Comet 2011 za nami


2011.02.25

opublikował:

VIVA Comet 2011 za nami

Ceremonia rozdania Viva Comet 2011 za nami! Zwycięzcami gali zostali Ewa Farna (4 nagrody), Robert M (3), Doda (1), Afromental (1) oraz Viva i Przyjaciele za utwór „Muzyki moc” (1).

Widzowie Vivy na stronie www.comet.viva-tv.pl oddali w tym roku łącznie ponad 1,5 miliona głosów na swoich ulubionych artystów. Galę można było obejrzeć na żywo w Viva Polska oraz na www.orange.pl. W sobotę 26 lutego o g. 18:55 skrót z gali wyemituje TVP 2, a w Viva Polska cały weekend zostanie poświęcony Viva Comet 2011.

Viva Comet 2011 to nie tylko nagrody dla najlepszych artystów minionych dwunastu miesięcy, ale również żywiołowe i ekscytujące występy na żywo. Najwięcej zamieszania podczas ceremonii wywołała Doda, która wyłoniła się z latającego spodka i przy dźwiękach „Bad Girls” powitała zgromadzoną w Warszawskim Centrum Expo XXI publiczność. Równie ciekawie zaprezentowali się Ewa Farna w utworze „Ewakuacja”, Robert M z medleyem swoich dwóch utworów „Dance Hall Track” i „Superbomb”, Afromental z „Rock`n`rollin Love” czy Stachursky z „Dosko”. Publiczność była zaskoczona mash upem „Wielkie cicho”, czyli miksem utworów „Cicho” Ewy Farny oraz „Wielkie Joł” Tedego. Z kolei zagraniczna gwiazda Viva Comet 2011 – Inna – wykonała dwa przeboje: „10 Minutes” oraz „Sun Is Up”.

Statuetki wręczyli w tym roku m.in. Aleksandra Szwed, Mariusz Czerkawski, Mandaryna, Paprocki i Brzozowski, Edyta Herbuś, Rafał Maserak, Katarzyna Zielińska i inni. Galę poprowadzili prezenterka Vivy Kasia Kępka oraz raper Tede.

Relację z czerwonego dywanu, po którym przechodziły gwiazdy w kreacjach Tomasza Ossolińskiego, Ewy Minge i innych projektantów obejrzało na żywo 40 000 widzów w Internecie.

Zwycięzcy VIVA Comet 2011:

Twardy zawodnik, czyli artysta roku: Robert M

Królowa balu, czyli artystka roku: Doda

Zgrana paczka, czyli zespół roku: Afromental

Gruby przytup, czyli Charts Awards: Ewa Farna, „Ewakuacja”

Jest lans, czyli debiut roku: Robert M

Dobrze zrobiony, czyli image roku: Ewa Farna

Cyfrowy kocur, czyli dzwonek roku: Robert M, „Dancehall Track”

Tele-zwidy, czyli teledysk roku: Ewa Farna, „Ewakuacja”

Odpał, czyli najlepsze na VIVA-TV.pl: VIVA i Przyjaciele, „Muzyki moc”

Gorący towar, czyli płyta roku: Ewa Farna, „Ewakuacja”

Polecane

Share This