Vixen najpierw w szpitalu, teraz na kolanach, zakneblowany w piwnicy. Raper tłumaczy o co chodzi w promocji jego albumu


2021.03.22

opublikował:

Vixen najpierw w szpitalu, teraz na kolanach, zakneblowany w piwnicy. Raper tłumaczy o co chodzi w promocji jego albumu

Od kilkunastu dni na social mediach Vixena i wytwórni MaxFlo pojawiały się dziwne posty związane z raperem. Najpierw MaxFlo poinformowało o tym, że Vixen trafił do szpitala i premiera jego nadchodzącego albumu będzie pewnie przesunięta. Później na stories rapera publikowane były filmy przedstawiające Vixena podczas badań w szpitalu. Ich wydźwięk był dość niepokojący, szczególnie w czasach, w których przyszło nam żyć. Raper otrzymywał od fanów głosy wsparcia. Z każdą kolejną relacją nie było wiadomo na jaką chorobę cierpi Vixen. Aż do 10 marca, kiedy wszystkie szpitalne relacje zostały zebrane w jeden film i stały się zapowiedzią nowego albumu…

Granica między filmem, a rzeczywistością jest ledwo widoczna, szczególnie w sieci… Często film rozpoczyna się bez jakichkolwiek zapowiedzi i wyjaśnień w głowie twórcy, a scenariusz pisze życie codzienne. Pojawiają się pytania co i kto rzeczywiście jest rzeczywiste. Na co dzień oceniamy, co można, a czego nie… jeszcze. Robimy to i czujemy granicę dobrego smaku. Przekraczamy ją raz świadomie, a raz nieświadomie. Przyświeca nam myśl, że nova sztuka nie powinna mieć granic, bo często dopiero poza „pudełkiem” norm znajduje się prawdziwa wartość. Akceptujemy ryzyko, wierzymy, że warto. Kochamy odkrywać to, co nieznane – napisał Vixen w opisie filmu „NOVE SERCE prolog”.

Akcja, którą dwa lata temu przerabiał już Solar (wtedy szef SBMu udawał depresję), raczej nie przyniosła Vixenowi fanów. Raczej ich stracił. Ale tym się akurat nie zniechęcił. Do sieci tego samego dnia co „NOVE SERCE prolog” na kanał YouTube MaxFlo wpadł klip do numeru Nokia (odc. 1) | NOVE SERCE, nagrany z Opałem. Po 12 dniach teledysk ma nieco ponad 90 tysięcy wyświetleń.

Wczoraj na kanale Vixen pojawiła się kolejna zbitka stories publikowana przez rapera na Instagramie. Na filmie widzimy rapera witającego się z jakimś mężczyzną, który na hasło „siema” mówi:

– Ja ci kur*a dam siema za tą promocję. Jak można wpaść na taki chuj*wy pomysł. Ja ci powiem jak, chodź kur*a. Zobaczysz jak.

Kolejne ujęcie to już klęczący w piwnicy Vixen, bez koszulki, zakneblowany. Najpierw ubliża mu mężczyzna z filmu, następnie jakaś dziewczyna, ktoś wciela się też w byłego znajomego rapera i mówi:

– Kur*a ja kiedyś piątki z nim przybijałem. Ręki bym typowi nie podał teraz – mówi.

Na końcu filmu widzimy planszę z dwoma hasłami – WSPÓŁCZUCIE i NIENAWIŚĆ. Film kończy plansza z adresem preorderu…

4 komory serca
4 emocje

Kolejne stories to Twoje stories… Nieważne z jakiego miejsca wystartowałeś i co wydarzyło się na Twojej drodze, jak żenujące rzeczy robiłeś i ile najadłeś się przy tym wstydu. ZAWSZE masz wpływ na ciąg dalszy swojej historii. Sygnał z serca do mózgu jest 5 tys razy silniejszy, niż z mózgu do serca. Wykorzystaj to i posłuchaj go. Nie bój się ryzyka, nowych rzeczy, krytyki, hejtu i wszystkiego co Cię blokuje, albo nie pozwala Ci rozwinąć skrzydeł. Możliwe, że część ludzi odwróci się od Ciebie na zawsze, ale zyskasz coś więcej… Świadomość tego, że zrobiłeś coś inaczej, po swojemu, jak wolny człowiek.

Zawsze chciałem, żeby za tym co robię stał jakiś dowód, dla mnie, dla innych. Wiesz co prowadzi do dowodów? Twoje serce i wiara w powodzenie pozornie „najchujowsz*go pomysłu”.

A teraz napisz proszę jakiej emocji teraz potrzebujesz najbardziej? ❤️🙏 – czytamy zarówno w opisie filmu jak i na Facebooku Vixena.

W komentarzu raper dodał:

Jestem dziś taki szczęśliwy, że nie macie pojęcia ❤️

Polecane

Share This