Vixen w studiu


2012.04.07

opublikował:

Vixen w studiu

Vixen, jeden z pierwszych raperów wytwórni RPS Enterteyment pracuje nad drugim albumem. Muzyk przygotował krótką relację wideo z prac nad nową płytą i przymierza się do kolejnego klipu z krążka „Rozpalić tłum”.

 – Pracę idą świetnie, numery po prostu wylewają się ze mnie – mówi Vixen. – To są moje życiowe zwrotki, czuję się fantastycznie, nagrywając nowe numery, odkrywam ciągle coś nowego. Te utwory, to historie o zmianach, dzięki nim zmienia się także moje życie. Zdarza się, że budzę się w środku nocy, żeby zapisać spostrzeżenie. Nigdy wcześniej nie byłem tak pochłonięty pracą nad żadną płytą, jak jestem teraz. To jest coś niezwykłego – dodaje muzyk.

Raper planuje także kolejny, czwarty już klip do utworu z płyty „Rozpalić tłum”. Tym razem na warsztat bierze kawałek „Zdrowie gospodarza”. Zdjęcia mają ruszyć 28 kwietnia. Album „Rozpalić tłum” ukazał się nakładem RPS Enterteyment w czerwcu ubiegłego roku. – Vixen jest jednym z pierwszych artystów, na współpracę z którym się zdecydowałem – mówi Rychu Peja, właściciel RPS Enterteyment. – Mimo, że od wydania ostatniej płyty tego rapera minęło już trochę czasu, krążek cieszy się niesłabnącą popularnością. Jestem przekonany, że efekty jego aktualnej pracy będą niemniej owocne – dodaje raper.

Tagi


Polecane

Share This