Vixen zapowiada: „W tym roku cztery epki i serial z klipów”

Zobaczcie zdjęcia z planu.


2019.01.29

opublikował:

Vixen zapowiada: „W tym roku cztery epki i serial z klipów”

fot. mat. pras.

Od wydania albumu „To nie Vixt4pe” nie minął jeszcze rok, tymczasem Vixen na najbliższe 12 miesięcy szykuje prawdziwą ofensywę wydawniczą. Już w czwartek (31.01) poznamy pierwszy zwiastun jednej z czterech planowanych epek artysty. Każdemu z wydawnictw towarzyszyć będzie jeden odcinek serialu w formie teledysku.

Wspólnie z MaxFloRec i ekipą 9LITER FILMY przygotowujemy niezwykły projekt, którego realizacja już wystartowała i potrwa do końca roku. W tym czasie wiele się będzie działo, przede wszystkim muzycznie. Planuję wydanie czterech odrębnych krążków, którym towarzyszyć będą wyjątkowe teledyski. Razem złożą się na taki miniserial – informuje Vixen.

Nie od dziś wiadomo, że drugą po muzyce pasją rapera jest aktorstwo. Aktorskie zacięcie niejednokrotnie dostrzec można było w jego wideoklipach, a nawet na deskach teatru. Nadchodząca produkcja składać się będzie z czterech części, przy czym każda kolejna będzie kontynuowała historię z poprzedniego odcinka. Tyle samo odsłon przyniesie muzyczna strona projektu. Poszczególne epki ukazywać się będą co kwartał przez okrągły rok.

Od jakiegoś czasu marzyło mi się, żeby stworzyć historię, która będzie trwała dłużej niż jeden klip. Jestem szczęśliwy, bo udało się to właśnie teraz. Nie mogę się doczekać publikacji – tak artysta na gorąco komentuje udział w przedsięwzięciu.

Do realizacji ambitnego planu zaangażowano jedną z najlepszych ekip filmowych w kraju,  ale też szereg gości. – Jeżeli chodzi o epki to będą skupione wokół emocji przewodnich. Jakich? Dowiecie się przy okazji ich publikacji. Udało się też zaprosić kilku zaskakujących gości zarówno z topki, jak i z podziemia. Będziemy zdradzać ich systematycznie – zapowiada Vixen.

W szykowanym na czwartek numerze usłyszymy Skipa, który otwiera listę zaproszonych do współpracy artystów.

Mimo że wszystkie epki pojawiać się będą w serwisach streamingowych, cały projekt zwieńczony ma być wydawnictwem fizycznym. Choć nie znamy na razie więcej szczegółów, artysta zapewnia, że chce zaskoczyć i możemy liczyć na niespodzianki.

Polecane