„Vixtoria” Vixena przedpremierowo w TIDALU

Sklepowa premiera w przyszłym tygodniu.


2016.11.05

opublikował:

„Vixtoria” Vixena przedpremierowo w TIDALU

foto: mat. pras.

Albumem „Vixtoria” Vixen debiutuje w barwach prowadzonej przez Rahima wytwórni MaxFloRec. Vixen prezentuje się na krążku nie tylko jako raper i beatmaker w jednym, ale także jako wokalista, w dodatku dotykający niejednoznacznych gatunków muzycznych. Do współpracy zaprosił Zeusa, Oxona i Mery Spolsky. Od 10 listopada album będzie można kupić w sklepach na terenie całego kraju, póki co można go posłuchać w TIDALU. Jednocześnie w MaxFloSklepie wciąż trwa przedsprzedaż krążka.

„Vixtoria” to czternasty album Vixena. Wydawnictwo zawiera 12 premierowych utworów. Część z nich utrzymana jest w klimacie stricte hip-hopowym. Część bliska jest natomiast gatunkom, takim jak: rock, rock’n’roll, dubstep, future bass, a nawet piosenka aktorska. Chciałem się pobawić i zajrzeć tam, gdzie dotychczas nie było okazji albo gdzie nie miałem odwagi zaglądać. Najbardziej zależy mi na robieniu muzyki. Niekoniecznie musi to być rap – tłumaczy Vixen. „Vixtoria” to muzyka, jaką miałem ochotę zrobić w określonych chwilach. Choć może to brzmieć banalnie, ten album składa się z fragmentów mojego życia – dodaje. Wspólnym mianownikiem twórczości artysty jest z pewnością spory ładunek emocjonalny.

Producentem większości utworów na „Vixtorii” jest sam Vixen. Swoje bity na krążek podrzucili również: QB, Got Barss, Grrracz i Macios. Za gramofonami pojawił się DJ Bulb.


Polecane