VNM i Slums Attack w ten weekend na żywo w Internecie


2013.10.23

opublikował:

VNM i Slums Attack w ten weekend na żywo w Internecie

W najbliższy weekend fani rapu i hip hopu będą mieli dobrą okazję do zorganizowania domówki – na NuPlays.pl można będzie obejrzeć streaming na żywo dwóch koncertów znanych artystów. W piątek, 25 października transmitowany będzie koncert VNM z warszawskiego klubu Odessa. Dzień później, 26 października, fani Slums Attack będą mogli obejrzeć transmisję live koncertu z okazji XX-lecia zespołu, który odbędzie się w poznańskiej Hali Arena.

Dzięki transmisji na żywo każdy, kto nie może dotrzeć na koncert, będzie mógł w nim uczestniczyć „wirtualnie” i obejrzeć go w czasie rzeczywistym na ekranie swojego komputera lub telewizora – a najlepiej na ścianie, wyświetlony przy pomocy rzutnika i w towarzystwie przyjaciół.

{reklama-hh}

25 października transmitowany będzie na żywo koncert VNM-a z warszawskiego klubu Odessa. Dostęp do streamingu, razem z plikami MP3, można kupić tutaj . Początek transmisji o godz. 23.00.

Natomiast w sobotę, 26 października, fani legendarnego Slums Attack, którym nie uda się pojawić w Poznaniu na koncercie i wspólnie świętować XX-lecia istnienia zespołu, będą mogli uczestniczyć w tym wydarzeniu nie wychodząc z domu. Wystarczy, że zakupią bilet na ten wirtualny koncert , a następnie, 26 października zalogują się na NuPlays.pl i klikną w specjalny link, umożliwiający udział w streamingu na żywo. Strat transmisji o 22.30.

Koncerty będzie można oglądać w dowolnym miejscu na świecie, na wszelkich urządzeniach posiadających zainstalowany program Adobe Flash Player. Bilety na transmisję można kupić na stronie NuPlays w cenie 9,90 PLN.

Polecane

Share This