VNM przesuwa premierę płyty, a przy okazji ujawnia tracklistę i gości


2020.05.01

opublikował:

VNM przesuwa premierę płyty, a przy okazji ujawnia tracklistę i gości

fot. P. Tarasewicz

8 maja na sklepowych półkach miał pojawić się nowy album VNM-a zatytułowany „Hope For The Best”. Niestety, artysta został zmuszony przełożyć ją na 29 maja. Sytuacja jest oczywiście związana z paraliżem gospodarki wywołanym przez koronawirusa.

Obojętnie jak byśmy sobie tego życzyli w labelu, nie będziemy w stanie przeskoczyć pewnych kwestii związanych z wydaniem tego albumu w planowanym terminie. Licząc na waszą wyrozumiałość postaramy się jednocześnie wynagrodzić wam to opóźnienie większą ilością klipów/singli, do i tak fajnie wzbogaconego preorderu edycji limitowanej dorzucimy dodatkowy prezent, a 8 maja, czyli w dniu „oryginalnej” premiery będziemy mieli dla was bezprecedensową w moim przypadku niespodziankę – obiecuje raper.

Oprócz zapowiedzi niespodzianek artysta podzielił się z fanami także tracklistą i przedstawił gości, których usłyszymy na „Hope For The Best”.

Gościnnie udzielili się Wozz Lozowski, czyli mój człowiek Łozo w pozytywnym bangerze, który już znacie, Marika w sentymentalnym utworze w formie listu do… nie będę jeszcze zdradzał hehe, Grizzlee z kolei zaśpiewał (jak zwykle u niego) hitowy refren do kawałka na bicie DJa Kebsa (!), co już świadczy o tym, że podobnego vajbu jeszcze ode mnie nie słyszeliście 🙂 Do tego w jednym traku mam EmTe i FonTama czyli młodszych gości „od nas” przy czym na wokalu w refrenie zdecydowanie większą robotę ode mnie robi Rzeźni,k czyli człowiek wielu funkcji – właściciel studia, w którym nagrywam, mój perkusista i od niedawna mój drugi realizator 🙂 Dodatkowo Rzeźnik w jednym numerze zrobił bazę tzw. human trumpet co zaowocowało zaproszeniem do studia Marcina „Mr Belta” Paska, który dograł do tego pomysłu swoje partie na trąbce czym mega się jaram bo nie miałem jeszcze takiego vajbu na żadnej płycie 🙂 Parę dni temu na moim pierwszym livestreamie na Instagramie ktoś spytał mnie do którego mojego albumu porównałbym tę płytę i nie potrafiłem odpowiedzieć na to pytanie, ciekaw jestem waszego zdania, ale do tego musimy jeszcze trochę poczekać – komentuje szef De Nekst Best

VNM – „Hope For The Best” – tracklista:

1. Symbioza (prod. Łukasz Kowaluk)
2. Vent (prod. megot)
3. Biały szum (prod. megot)
4. Tak jak ja (feat. Wozz Lozowski, prod. Łukasz Kowaluk)
5. Pa$$ion (prod. @chinoap01, cuty DJ Chederac, DJ Hubson)
6. Unborn (feat. Marika, prod. Łukasz Kowaluk)
7. Umrzesz (prod. Łukasz Kowaluk)
8. Trippin’ (feat. Rzeźnik, EmTe, FonTam, prod. SlvR Beatz)
9. Pasterz (feat. Grizzlee, prod. DJ Kebs)
10. Na pewno nigdy (prod. @chinoap01 x NoFuk)
11. Hope for the best (prod. @chinoap01)

Wydawnictwo promują dotychczas dwa single – „Tak jak ja” z gościnnym udziałem Wozza Lozowskiego i „Vent”. W sklepie wytwórni De Nekst Best trwa przedsprzedaż materiału, który można nabyć także w pakiecie z epkę EmTe „Tunel”.

Polecane

Share This