VNM restartuje swój label i ujawnia plany na ten rok


2020.03.05

opublikował:

VNM restartuje swój label i ujawnia plany na ten rok

foto: P. Tarasewicz

VNM cztery lata temu wystartował z własną wytwórnią De Nekst Best. Ukazał się wtedy mixtape De Nekst Best oraz płyta VNM. Jednak później label zmienił się w platformę do okazjonalnego wydawania muzyki. Raper poinformował na swoim Instagramie, że to ma się zmienić. Artysta wrzucił zdjęcie z obszernym komentarzem, w którym wspomina początek działania labelu i ujawnia, że w tym roku będzie się sporo działo.

Uruchomiliśmy nową stronę, rozpoczęliśmy trwałą komunikację w social mediach, mamy nowe ubrania z nowym logo labelu, mamy vinyl CTDN, odpowiednich ludzi na stanowiskach i plany wydawnicze na 2020, przy czym mówię tu o minimum 4-5 projektach – napisał VNM.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Witam wszystkich! Mesydż etenszyn! 😁 Niektórzy już wiedzą z grupy albo fan page’a De Nekst Best, ale dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą mam, wydaje mi się, dość istotne info, ale przed tym odrobina historii 🙂 Na początku 2016 wystartowaliśmy z ziomkami z labelem De Nekst Best i ów start był bardzo fajny, ale nie da się ukryć, że przez kolejne 4 lata label ten był jedynie platformą do wydawania okazjonalnie muzyki, bo oprócz tego nie działo się w nim praktycznie nic innego. Ten stan rzeczy zmienia się z dniem dzisiejszym gdyż właśnie uruchomiliśmy nową stronę, rozpoczęliśmy trwałą komunikację w social mediach, mamy nowe ubrania z nowym logo labelu, mamy vinyl CTDN, odpowiednich ludzi na odpowiednich stanowiskach i plany wydawnicze na 2020 przy czym mówię tu o minimum 4-5 projektach. Także tak – przerywamy ciszę, restartujemy label i serdecznie zapraszamy na nową stronę denekstbest kropka com 😁

Post udostępniony przez VNM (@fau_enem)

Polecane

Share This