VNM u Pawbeatsa w towarzystwie finalistki The Voice Kids

Kolejny singiel z albumu „Nocna”


2021.04.27

opublikował:

VNM u Pawbeatsa w towarzystwie finalistki The Voice Kids

Po dobrym odbiorze poprzednich singli, bydgoski producent postawił po raz kolejny na duet nagrywany metodą „na setkę” wraz z całym zespołem. „Nie wyobrażam sobie innego składu w tak emocjonalnym singlu jak Azyl – to musieli wykonać Zuza z Tomkiem, których droga i ścieżki kariery, to historie na osobny track albo w ogóle dokument. Cieszę się z tej współpracy” – zapowiada Pawbeats.

Do tej pory producent nie zdradził pełnej listy gości ani utworów. Preorder „NOCNEJ” dostępny jest w trzech formach – CD Deluxe, dwupłytowego wydania winylowego oraz tajemniczo brzmiącej opcji „NIGHT BOX”, której zawartość jest nieznana.

Album “NOCNA” to piąty album w dorobku Pawbeatsa, charakteryzujący się łączeniem brzmień akustycznych instrumentów i elektroniki, popu z hip-hopem. Projekt Pawbeats Orchestra od początku swojej działalności budował mosty między gatunkami muzycznymi. Pawbeats jest autorem muzyki i współautorem części tekstów. Za okładkę odpowiada popularny na całym świecie ilustrator Paweł Kuczyński.

Album „Nocna” możecie zamawiać w preorderze, po kliknięciu na poniższe zdjęcie.

Polecane

Share This