VNM wraca z „Liniami III”. To pierwszy singiel zapowiadający jego drugą w tym roku płytę


2020.10.21

opublikował:

VNM wraca z „Liniami III”. To pierwszy singiel zapowiadający jego drugą w tym roku płytę

fot. Mateusz Czech

Niespełna pół roku od dobrze przyjętego albumu „Hope For The Best”, VNM przypomina o swoich skillsach. Na kanale DeNekstBestTV można już obejrzeć i posłuchać 120 linijek położonych na energetycznym bicie DrySkulla. Całość została nagrana i sfilmowana w tym samym momencie wraz z krótką fabułą, która ma za zadanie wprowadzić słuchacza w klimat najnowszego albumu artysty – „EXIT2020” z premierą zaplanowaną na 11 grudnia.

Sprawdź też: Czy MC wychowany tylko na polskim rapie może być naprawdę zajebisty? VNM odpowiedział na Najgorsze Pytania Marcina Flinta

„Linie III” to jeden z utworów znajdujący się w preorderowej wersji albumu, którą zamawiać można już od dzisiaj w dwóch kombinacjach na stronie wytwórni DeNekstBest. Słuchacze zapisani do facebookowej grupy artysty – Nie Jesteś Stąd mają możliwość wziąć udział w losowaniu nagrody dodatkowej jaką jest udział w specjalnym wydarzeniu przygotowanym przez DeNekstBest, na którym szczęśliwcy będą mogli odsłuchać album przed premierą oraz wziąć udział w dodatkowych atrakcjach.

Projekt okładki albumu, który może szokować jeśli weźmiemy pod uwagę poprzednie ilustracje zdobiące poprzednie płyty Venoma, przygotował Konrad Wullert, a za zdjęcia odpowiedzialny jest Mateusz Czech.

Polecane

Share This