VNM z pierwszym singlem zapowiadającym “Czuz Tu Daj Najs”

W kawałku "Tomek" gościnnie pojawił się Tomson.


2019.03.10

opublikował:

VNM z pierwszym singlem zapowiadającym “Czuz Tu Daj Najs”

fot. P. Tarasewicz

Po piątkowej premierze w warszawskim Kinie Atlantic “Tomek” trafia także na kanał DeNekstBest. VNM zapowiada tym utworem swój nowy album “Czuz Tu Daj Najs”. Wydawnictwo jest już dostępne w przedsprzedaży, jego premierę zaplanowano na 29 marca. Poznaliśmy już tracklistę, producentów i gości. Na CTDN obok Tomsona, którego słyszymy w nowym singlu, pojawią się Kaja Paschalska, Rzeźnik i Vito.

Bądźcie, proszę, wieczorem ze mną, bo to dla mnie chyba najważniejszy utwór jaki nagrałem – pisał kilka godzin temu na Instastory VNM, zapraszając na premierę.

Umysł VNM-a przez ostatnie półtora roku zmienił się na tyle, że on sam po raz pierwszy w życiu poczuł potrzebę spotkania się po kolei z najbliższymi mu ludźmi w celu objaśnienia im, za pomocą monologu, co się z nim dokładnie stało. Ów monolog każdorazowo trwał niemal godzinę więc po którymś razie raper postanowił podzielić się zmianami jakie zaszły w jego życiu z wszystkimi bez wyjątku. CTDN to konceptualny album, na którym VNM wygłasza przyjacielowi przejrzysty, w większości terapeutyczny dla samego autora monolog o swojej przemianie w detalach okraszonych często bolesną dla niego szczerością. Akcja ma miejsce w restauracji, przyjacielem jest słuchacz – czytamy w opisie płyty na stronie dystrybutora.

Tracklista:

1. Tomek ft. Tomson
2. Lub mnie, lub nie feat. Rzeźnik
3. Fosa ft. Kaja Paschalska
4. control freeK
5. Strach
6. Re-analiza
7. KATHARSIS
8. Kim ft. Vito
9. Wybór
10. Było warto
11. Ty
12. Ona

Zamawiając preorder znajdziecie na płycie również „Linie II”, parę dodatkowych plików audio oraz fizyczną niespodziankę. Preordery zostaną wysłane 27 marca – deklaruje DeNekstBest.

Polecane