Volbeat na Sonisphere Festival 2011


2011.02.24

opublikował:

Volbeat na Sonisphere Festival 2011

Live Nation z radością informuje, że do już ogłoszonych artystów Sonisphere Festival 2011 w Polsce – Iron Maiden, Motörhead, Mastodon, Killing Joke i Hunter – dołącza Volbeat. – czytamy w oficjalnym komunikacie. Na razie ani słowa o udziale Slipknota.

Volbeat – jedno słowo. Jeden zespół. Jeden niepowtarzalny dźwięk. Jedno bezkonkurencyjne podejście do muzyki.Volbeat –  zespół dążący do łamania muzycznych barier i przyjętych na całym świecie tendencyjnych opinii o stylach muzycznych.

 

Skład powstałego w 2001 roku w Kopenhadze zespołu to: wokalista i gitarzysta Michael Paulsen, gitarzysta Thomas Bredahl, basista Anders Kjølholm i perkusista Jon Larsen.

Volbeat wydał 4 albumy studyjne i jedno koncertowe DVD – wszystkie wydawnictwa rewelacyjnie radziły sobie na listach przebojów i/lub pokryte były złotem w Europie, a ich przełomowe „Rock the Rebel/Metal the Devil” nawet platyną.

Muzyka Volbeat to coś więcej niż mieszanina czy nawet fuzja, to dźwiękowa antyteza bieżących trendów obowiązujących w muzyce metalowej i rockowej. To muzyczne i buntownicze połączenie łomoczącego basu i srogiej perkusji, które wstrząsa i z przymrużeniem oka mówi: „a teraz słuchaj!!!

SONISPHERE FESTIVAL 2011

WARSZAWA; POLSKA

LOTNISKO BEMOWO

10 CZERWCA 2011

Ceny biletów:

198 zł – płyta

250 zł – płyta Early Entrance

400 zł – Golden Circle i trybuny

450 zł – Golden Circle Early Entrance

880 zł – VIP

Bilety na SONISPHERE FESTIVAL 2011 dostępne w sprzedaży na LiveNation.pl i w sklepach.

Uwaga! Bilety Early Entrance i VIP tylko w sprzedaży internetowej.

Polecane

Share This