Volbeat przyjedzie do Polski jeszcze w tym roku


2022.06.28

opublikował:

Volbeat przyjedzie do Polski jeszcze w tym roku

fot. Ross Halfin

Rock’n’rollowi buntownicy z Danii Volbeat ogłasili europejską część trasy Servant Of The Road World Tour. Jesienna trasa promująca „Servant Of The Road” będzie mieć także polski przystanek – 4 grudnia zespół wystąpi w hali EXPO XXI w Warszawie. Występ gwiazdy wieczoru poprzedzą koncerty Skindred oraz Bad Wolves.

Bilety trafią do ogólnej sprzedaży 1 lipca od 10:00. Linki do biletów na wszystkie daty, w tym pakiety VIP i informacje przedsprzedażowe, można znaleźć na stronie www.volbeat.dk.

Wreszcie, po tak długim czasie nieobecności cieszymy się, że możemy zaoferować naszym przyjaciołom trasę koncertową Volbeat w kontynentalnej Europie i Wielkiej Brytanii. Jesteśmy bardzo podekscytowani i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć Was wszystkich! Mamy ogromne szczęście, że możemy zabrać ze sobą Skindred, Napalm Death (w Wielkiej Brytanii i Irlandii – przyp. red.) i Bad Wolves, i podzielić się tym doświadczeniem z trzema niesamowitymi zespołami, które mamy szczęście nazwać przyjaciółmi – cieszą się członkowie Volbeat.

Polecane

Share This