Volver kończy karierę. Występ na Sylwestrze Polsatu będzie ostatnim?


2013.12.20

opublikował:

Volver kończy karierę. Występ na Sylwestrze Polsatu będzie ostatnim?

Podobno, jak mawiał pewien polityczny klasyk, prawdziwych mężczyzn poznaje się nie po tym, jak zaczynają, ale po tym jak kończą. A jeśli dodać do tego znane porzekadło, że wszystko dobrze, co się dobrze kończy, to czas już przejść do rzeczy – Mariusz Totoszko rozstaje się z zespołem Volver. Łez nie będzie, podobno scen też. No, może poza kilkoma, na których jeszcze latem 2014 roku, podczas pożegnalnej trasy z zespołem, wokalista pożegna się z grupą i jej fanami.

Ten krok ma być początkiem nowej, artystycznej drogi Mariusza – solowej kariery, którą właśnie rozpoczyna. Jego śpiewanie solo nie będzie jednak solą w oku Volver, bo zespół w czasie wspomnianej trasy, szukać będzie nowego wokalisty. Castingi już zapowiadają się gorąco i to nie tylko z powodu letniej aury. Mariusz rozstaje się z Tomkiem Lubertem i grupą Volver w pełnej zgodzie i, jak ładnie mówią prawnicy, za porozumieniem stron.

Zaczynali z Polsatem, i kończą z Polsatem. Występ Volvera będzie ostatnim telewizyjnym koncertem zespołu, jak zapowiadają.

Polecane

Share This