W.E.N.A. porównuje liczbę preorderów nowej płyty i poprzedniej


2019.01.17

opublikował:

W.E.N.A. porównuje liczbę preorderów nowej płyty i poprzedniej

fot. mat. pras.

Kiedy W.E.N.A. wydawał „Niepamięć”, cieszył się zarówno z opinii na temat jego płyty, jak i z poziomu sprzedaży. Wygląda na to, że tym razem artysta będzie miał jeszcze więcej powodów do zadowolenia.

W poniedziałek w sieci pojawił się klip do „Palermo”, drugiego singla zapowiadającego krążek „Montana Max”, który ma się ukazać 15 marca. Równolegle z premierą klipu na Wudoe.com ruszyła przedsprzedaż materiału. Raper zdradził na Instagramie, że bonusowy dysk dostępny w wersji specjalnej jest na tyle obfity, że spokojnie można traktować go jako dodatkowy album.

Po dwóch dobach trwania preorderu W.E.N.A. zdradził, ile egzemplarzy zamówili fani i porównał to z przedsprzedażą poprzedniego krążka. – Ponad 1000 preorderów zamówionych w pierwsze 48h! „Niepamięć” w tym czasie nie miała 300 – pochwalił się raper.

Nie wiemy, ile raper zarobił na „Niepamięci”, wiemy za to, ile wydał na nagranie i wydanie tej płyty. Goszcząc w Najgorszych Pytaniach artysta powiedział Arturowi Rawiczowi, że była to kwota ok. 60 tysięcy PLN. Ile wyda na krążek „Montana Max”? Być może dowiemy się tego wkrótce.

Polecane

Share This