W.E.N.A. skończył płytę. „Montana Max” w marcu


2019.02.05

opublikował:

W.E.N.A. skończył płytę. „Montana Max” w marcu

foto: mat. pras.

Znamy już dwa single zapowiadające krążek „Montana Max”. W.E.N.A. rozpoczął promocję nadchodzącego materiału od publikacji numeru „Nie mam dość” z Janem-rapowanie, później dołożył do tego także solowe „Palermo”. W przyszłym tygodniu w sieci ma się pojawić kolejny premierowy kawałek. – Dziś skończyłem nagrywać album – poinformował.

Na Wudoe.com trwa przedsprzedaż wersji specjalnej materiału. Raper zdradził na Instagramie, że bonusowy dysk dostępny w wersji specjalnej jest na tyle obfity, że spokojnie można traktować go jako dodatkowy album. Artysta zdradził niedawno, że w ciągu pierwszych 48 godzin trwania przedsprzedaży fani kupili ponad 1000 egzemplarzy płyty. Dla porównania „Niepamięć” w analogicznym czasie dopiero dobijała do 300.

Czy na nowym krążku Wudoe znajdzie się kawałek z Peją, na który artyści umówili się za pośrednictwem Instastory? W.E.N.A. napisał kilka dni temu, że niestety nie, ponieważ artyści mieli za mało czasu, zadeklarował jednak, że utwór powstanie i usłyszymy go jeszcze w tym roku.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Dziś skończyłem nagrywać album! Nowy singiel za tydzień! Preorder na wudoe.com🔥

Post udostępniony przez W.E.N.A. (@wudoe)

Polecane

Share This