W.E.N.A. vs VNM – TOP5 najlepszych punchy obu raperów z Rap Nokautu

Stawką w pojedynku było 20 tys. PLN.


2019.06.01

opublikował:

W.E.N.A. vs VNM – TOP5 najlepszych punchy obu raperów z Rap Nokautu

fot. kadr z wideo

Podczas pierwszej odsłony Rap Nokautu W.E.N.A. i VNM stoczyli bitwę, której stawką było 20 tysięcy PLN. Obaj raperzy pokazali się z dobrej strony, atakując przeciwnika znakomitymi linijkami. Wybraliśmy po pięć punchy rzucony przez uczestników starcia ze sceny:

VNM:

Strzeliłeś z fejsa, by potem o tym milczeć? Co za wirtualny kowboj, jak widać w beefie jesteś jednostką arcypłodną, jakby liryczny spadł ci kondom.

Co ty jesteś Montana Max? Chyba Montana Min, albo Montana Hannah co zapłakana i zaskarkana na kolanach od****ala mi pelikana do rana na chama.

Ja jestem gejem? Tam stoi moja piękna kobieta / Ty przyszedłeś sam, a w hotelu czeka kolega, co będzie cię ch***m klepał po plecach.

Prawdziwy graczu, najwięcej kwitu z rapu zrobiłeś z reklam na social mediach / Zareklamowałbyś w Dubaju nawet maseczkę z gówna na japie prosto od szejka.

20 lat na majku i k***a na koncie żadnej złotej płyty / K***a zresztą jakie złoto, nie wiesz nawet co to je***e srebro, masz z rapu 100 par kicksów i opi***alasz je na Allegro.

W.E.N.A.:

Roz***ię cię jak Bajorsona Filipek, chciałeś się zamknąć na weekend, ja cię zamknę na życie / I serio później to nie wyjdziesz z domu. Tak wygląda dymany raper – tylko nie mów nikomu.

Językoznawco, mówi się hepi, a nie hapi, nie ma cię na twoich okładkach, bo nie da się zdzierżyć twojej japy / Jego wykształcenie? Magister, filolog angielski, nawet nie klękaj k***a, jeśli tak kaleczysz język.

Twój rap brzmi czerstwo jak techno, twój dress code to outlet z Tesco / Ru***łeś na to kiedyś? Chyba gdzieś przed dwudziestką.

„Piz**nio, nigdy nie będziesz numeru uno / Weź przykład ze swojego ch**a: weź się nie unoś.

Dzwoniłeś do mnie przed bitwą, prosiłeś o łaskę / Mówiłeś: „mam słaby okres”, może ci przynieść podpaskę?

Bonus:

W trakcie bitwy z VNM odniósł się do beefu Wudoe z TDF-em. W.E.N.A. rzucił kilka wersów pod adresem szefa NWJ i to prawdopodobnie była jego obiecana odpowiedź na zaczepkę z numeru „One Star”.

TDF-em chcesz się zasłaniać? On nie wp***ala popcornu, to jego polski pop wpi***ala / Schudł dla swoich młodych fanów, zabrał z diety węgle / Ale jemu młodych fanów zabiera Roksana Węgiel / I jak się sk***iel skończy, będzie samotny, bo jego ludzie są z nim TDF – Tylko Dla Forsy”.

Polecane