„W miesiącu to płacę podatki większe niż niejedna rata kredytu” – Kubańczyk atakuje nowym singlem


2021.02.15

opublikował:

„W miesiącu to płacę podatki większe niż niejedna rata kredytu” – Kubańczyk atakuje nowym singlem

Kubańczyk właśnie zaprezentował kolejny singiel z jego nadchodzącego albumu zatytułowanego „Młody kot”. Raper udostępnił klip do kawałka „Z nieba”, wyprodukowanego przez PSR-a. W nowym singlu pochodzący ze Stargardu artysta opowiada o codzienności, swojej artystycznej drodze oraz osobach, które w niego nie wierzyły, a kiedy udało mu się wybić to nagle sobie o nim przypomniały. Płyta „Młody kot” jest opisem przeżyć i przemyśleń Kubańczyka od czasów pierwszych nagrywek w szafie, po przeprowadzkę do Warszawy. Premiera albumu „Młody kot” zaplanowana jest na 5 marca 2021 roku. Co ciekawe, już dzień później Kubańczyk stanie do walki podczas gali Fame MMA 9.

Mimo coraz większej popularności i wielu pokus czekających na młodych artystów (szczególnie w takim mieście jak Warszawa) staram się być w tym wszystkim dalej chłopakiem z osiedlowej ławki, który udowadnia, że bez wielkich nakładów finansowych można w dzisiejszych czasach osiągnąć ogromny sukces – mówi artysta.

SPRAWDŹ TAKŻE: Raperzy wracają do oktagonu. Wiemy, kto wystąpi na Fame MMA 9

Kubańczyk wróci do oktagonu 6 marca, a jego przeciwnikiem będzie Marcin Malczyński. Raper powalczy o pas w kategorii 84 kilogramów. Tuż po pierwszej konferencji prasowej dotyczącej dziewiątej gali Fame MMA Kubańczyk udzielił krótkiego wywiadu. W rozmowie z Mateuszem Kaniowskim raper przyznał, że karta walk Fame MMA 9 prezentuje się bardzo ciekawie. Powiedział rónież, że jest mentalnie jest już gotowy do swojego starcia i ma nadzieję, że pas w kategorii 84 kilogramów zawiśnie u niego w domu. Dziewczyna boksera Artura Szpilki, Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk wejdzie do oktagonu podczas marcowej gali Fame MMA 9 i powalczy z Zusje (znaną dawniej jako Luxuria Astaroth). Kubańczyk prywatnie od kilku miesięcy spotyka się z Olą Ciupą. Czy raper pozwoliłby swojej ukochanej zawalczyć?

Nie, nie ma takiej możliwości. Ola kiedyś mówiła, że chciała by się sprawdzić sportowo, ale nie, nie ma takiej możliwości. Nie widzę jej pięknej buzi pokiereszowanej na treningach czy w walce. Myślę, że Ola ma zupełnie inny target – powiedział Kubańczyk, dodając, że przerosły by go emocje towarzyszące takiej walce.

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU

Polecane


Share This