W nadchodzących weekend Dawid Podsiadło zagra dla blisko 200 tysięcy fanów

Przed nami dwa największe koncerty stadionowej trasy artysty


2024.06.21

opublikował:

W nadchodzących weekend Dawid Podsiadło zagra dla blisko 200 tysięcy fanów

W sobotę i w niedzielę Dawid Podsiadło zagra koncerty na stadionie chorzowskim. Na każdym z koncertów pojawi się po ponad 90 tysięcy fanów.

W Chorzowie Dawid zagra szósty i siódmy koncert ze swojej stadionowej trasy, która rozpoczęła się na początku czerwca. Przypomnijmy, że artysta zagrał już dwa koncerty w Gdańsku (1-2.06 Polsat Plus Arena), jeden we Wrocławiu (08.06 – Tarczyński Arena) i dwa w Poznaniu (15-16.06 Enea Stadion). W sumie, siedem czerwcowych występów zgromadzi blisko pół miliona fanów. To absolutny rekord jeśli chodzi o występy polskiego artysty w jednym miesiącu. Zresztą nie tylko polskiego. Kto z was przypomina sobie stadionową trasę jakiegokolwiek artysty, który wystąpił w naszym kraju? Popularność i sukces Dawida wydaje się, że możemy porównywać w tym roku jedynie do koncertowej popularności Taylor Swift, która zaliczy w naszym kraju trzy stadionowe występy (1, 2 i 3 sierpnia – PGE Narodowy).

 

Na pięciu z dotychczasowych koncertach, na scenie z Dawidem pojawili się Vito Bambino, Edyta Bartosiewicz, Brodka, Ralph Kamiński, Artur Rojek i OSP Nadarzyn. Kto wystąpi z nim w najbliższy weekend – pewny wydaje się udział OSP Nadarzyn, który obecny był na każdym z dotychczasowych koncertów. Kto więcej? Tego nie wiemy – management nie ogłosił oficjalnie żadnego z dodatkowych gości. Znając jednak podejście ekipy Podsiadło, jeśli przed nami dwa największe koncerty na trasie, to i goście na nich powinni być zacni.

Na poniższych zdjęciach możecie zobaczyć jak wyglądały dotychczasowe koncerty Dawida. Zła wiadomość dla tych, którzy nie mają jeszcze biletów na chorzowskie koncerty artysty – oba koncerty zostały wyprzedane.

Zdjęcia:
Michał Murawski @ishootmusic
Piotr Tarasewicz @piotr_tarasewicz
Mateusz Kostrzewa @mateuszkostrzewacom
Mateusz Lodziński @mvtheoo
Jakub Szarzyński @szarzolph

 

Polecane

Share This